Monster Tulpar T5 V23.2.2 alınır mı?

Bütçe
34k
Tulpar'lar çok ısınıyor mu hocam bir de Monster'ın servisi daha iyiymiş gibi şikayetvara bakınca. i5 olanı mı R7 olanı mı alayım Victus'ta.

AMD modelin farka değdiğini düşünmüyorum, Monster'ın servisi benim deneyimlerime göre gayet iyi TR şartlarındaki diğer servislere göre. Artık macunu MX4 yaptıkları için bakım hizmetlerini gereksiz görebilirsin kendin değiştir macunu onlara vermek yerine.

MX4 kullanıyor, değiştirirsen 130W değerinde Max 90 görürsün. Servis çok iyi değil.

Değiştiremem hocam aldığımda en fazla RAM'i 8 ise 16 yapabilirim çok içini açıp uğraşmak istemiyorum hocam.

AMD modelin farka değdiğini düşünmüyorum, Monster'ın servisi benim deneyimlerime göre gayet iyi TR şartlarındaki diğer servislere göre. Artık macunu MX4 yaptıkları için bakım hizmetlerini gereksiz görebilirsin kendin değiştir macunu onlara vermek yerine.

Tamam hocam haftaya hangisi uyguna gelirse onu alacağım ama R7 Victus daha mantıklı geliyor dün indirimde vardı 34.5k dı babam ofisi sattı kâr etti oradan gelen parayla alacak o yüzden bekliyorum bu hafta sıkıntı olmazsa gelecekmiş parası o zaman alacağım.

ACER Nitro5 Intel Core i7-12700H 8GB 1TB SSD 8GB RTX4060 DOS 15.6" Gaming Laptop (Acer Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu nasıldır hocam güzel geldi özellikleri.

Peki bu nasıldır ekranı büyük olduğu için soruyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı