Monster Tulpar T5 v23.2 uyku moduna alınıp açılınca ekran parlaklığı azalıyor

Spyruss_

Hectopat
Son 2-3 gündür böyle yapıyor. Sıkıntı şu laptopun kapağını kapatıyorum normal bir şekilde bir süre sonra açıyorum ekranı ve ekranın parlaklığı o kadar düşük ki görünmeyecek seviyelere geliyor ve ekran parlaklığı ne artiyor ne azaliyor. Tek çözüm yeniden başlatmak. Bazen de tekrarliyor bu durumu. Ekran kartı ya da işlemci güncellemesinden sonra böyle bir sıkıntı olabilir mi? KYK'da olduğum için bir şeyler yapamıyorum.

Monster Tulpar T5 v23.2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 2-3 gündür böyle yapıyor. Sıkıntı şu laptopun kapağını kapatıyorum normal bir şekilde bir süre sonra açıyorum ekranı ve ekranın parlaklığı o kadar düşük ki görünmeyecek seviyelere geliyor ve ekran parlaklığı ne artiyor ne azaliyor. Tek çözüm yeniden başlatmak. Bazen de tekrarliyor bu durumu. Ekran kartı ya da işlemci güncellemesinden sonra böyle bir sıkıntı olabilir mi? KYK'da olduğum için bir şeyler yapamıyorum.

Monster Tulpar T5 v23.2.

Ekran kartı driverları kurulu mu?

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-03_163955691.png
    resim_2024-01-03_163955691.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
DDU ile GPU sürücülerini sil ve güncel sürücüyü yükleyip son durumu bildir.

Geç cevap verdiğim için pardon şu an onu yapamıyorum KYK da kaldığım için eve gidince format atacağım. Format attıktan sonra Monster'ın USB içindeki olan dosyaları ben silmiştim onlar önemli miydi yoksa önemsiz mi? Bir de Control Center uygulaması harici bir uygulama var mı Monster icin bazen buga filan giriyor kendi kendine NumLock açıp kapatıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı