Satılık Monster Tulpar T7 19.3 oyuncu laptopu 17.3 144Hz

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Arkadaşlar konuyu fiyat danışmak için açıyorum sonrasında ilana koyacağım.
Merhaba cihazın garantisi yeni bitti, ömür boyu Monster bakım garantisi vardır, tüm kutu içeriği duruyor Anti-Virüs için verilen kod dahil kullanılmadı. Kendi eklediklerim; 500 GB SSD 256 GB M.2 SSD arka kapak karbon kaplama.
Cihazın özellikleri 6 GB NVIDIA GeForce GTX1660.
Ti aydınlatmalı RGB mekanik klavye.
Intel Core i7 9750H.
17,3 inç 144 Hz IPS pane.
L 8x2 16 GB RAM.
Orijinal Windows 11( crack vs değil kesinlikle orijinal)
10.01.2023 tarihinde batarya sıfır değişti 2000TL.
40Euro'ya Honeywell katı-termal macun uyguladım pump-out sorunu yok yük altında işlemcim 83 dereceyi geçmiyor.
Ederi nedir arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• laptop.png
    laptop.png
    211,4 KB · Görüntüleme: 43
  • laptop2.png
    laptop2.png
    159,1 KB · Görüntüleme: 40
15k civarı rahat satarsın. Max 18 ama satılması zor.

Hocam bulunduğum il Amasya, sanırım buralarda fazla kullanan yok 18500 yazdım 1 aydır 10 kişi ancak aradı.

O zaman 18 yazın düz 17.500 verirsiniz. 23K'ya 3050 sıfırlar var o fiyata verirseniz gayet makul olur bence.

O zaman 18 yazın düz 17.500 verirsiniz. 23K'ya 3050 sıfırlar var o fiyata verirseniz gayet makul olur bence.
Hocam bir yerde daha sordum biliyor musunuz şahıs bana 12k belki eder dedi, yine en mantıklı en doğru yorumlar forumumuzda, diğer yerler boş. Teşekkür ederim yardımın ve fikriniz için.

Hocam bir yerde daha sordum biliyor musunuz şahıs bana 12K belki eder dedi, yine en mantıklı en doğru yorumlar forumumuzda, diğer yerler boş. Teşekkür ederim yardımın ve fikriniz için.

Aman yapmayın ben 1650 Ti ASUS'u 14K'ya verdim. Garantisi de yok.

Hocam bir yerde daha sordum biliyor musunuz şahıs bana 12k belki eder dedi, yine en mantıklı en doğru yorumlar forumumuzda, diğer yerler boş. Teşekkür ederim yardımın ve fikriniz için.
Laptop piyasası ilginç. Özellikle piyasayı bilen kişiler yüksek fiyatlar ödemeden laptop alabiliyor. Ben 17-18k edeceğini düşünmüyorum şahsen. İkincieli 18 olan ürün sıfır bayide satılsa o zaman 21-22 mi fiyatı? Biraz mantıklı düşünmek gerek. Özellikle şu gençlere vergisiz laptoplarda bu bütçeler aralığında indirim olacağı söyleniyor. Ve modellerin monster olacağı kesin gibi. Ortalama şuan 27-28 olan laptop 21-23 arasına inecek. Biraz daha indirip elinizden çıkarın. Daha iyisini çok az farkla sıfır alabilirsiniz yakın zamanda.

Laptop piyasası ilginç. Özellikle piyasayı bilen kişiler yüksek fiyatlar ödemeden laptop alabiliyor. Ben 17-18k edeceğini düşünmüyorum şahsen. İkincieli 18 olan ürün sıfır bayide satılsa o zaman 21-22 mi fiyatı? Biraz mantıklı düşünmek gerek. Özellikle şu gençlere vergisiz laptoplarda bu bütçeler aralığında indirim olacağı söyleniyor. Ve modellerin Monster olacağı kesin gibi. Ortalama şu an 27-28 olan laptop 21-23 arasına inecek. Biraz daha indirip elinizden çıkarın. Daha iyisini çok az farkla sıfır alabilirsiniz yakın zamanda.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim, masaüstü cihazım var tekrar laptop düşünmüyorum, fakat laptopta her şey önemli bana sorarsanız, mesela benim aldığım zaman bu cihazın kasası çok iyiydi soğutma problemi falan yoktu, 8 GB RAM değil 16 GB olarak satılıyordu 8x2 yani, aynı zamanda mekanik klavye, 17.3 144 Hz bir ekranı vardı, şimdi bakacak olursak hala bu özelliklern yarısına sahip olmayan cihazları 20 21k civarında satıyorlar özellikle Acer markaları, üstelik bu cihazın ömür boyu bakım garantisi ve her şeye rağmen sorun olduğunda kendi insiyatifi ile ücretsiz değişim yapan, parça değişimi vs yani, bir firması var, dışarıdan alacak kişi gözüyle bence çok mantıklı bir cihaz ama sizinde dediğiniz gibi ülkemizde ne yazık ki sıfır olsun 3 kuruş pahalı olsun mantığı var, bence çoğu sıfır cihazı bozacak bir cihazı satıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı