Monster Tulpar T7 v22.1 nasıldır?

Yeni açıldı.
Vatan ?
Bence sloganları yada herneyse Vatan ta-ta-ta-tan
Olmak yerine Vatan gel-ve-kazık-lann
Olmalıydı
Hocam fiyatlara değinmiyorum bile. Ama mükemmel değiller yani.

Arasam Monster'lerın sorunlarından bahsede yüzlerce konu bulurum şimdi yapmayın lütfen.
Hocam bende biliyorum Monster'ın bir sürü kötü şeyini. Ama şunu da gözden çıkarmayın ki şuan Türkiye piyasasında ucuzluğundan ve insanların bilmemesinden dolayı pazarın çoğu onda. 100/50= 2, 10/5 = 2
Hocam sizinle konuşabileceğim bir yer var mı?
Benim konuya gelin hocam, discord adımı bırakayım akşam mesajlaşalım. Tabi size de uyarsa.

Hocam öyle bir hata yapmayın MSI alpha yada RTX 3070-3080'li bir laptob daha mantıklıdır.
Hocam öyle bir hata derken nasıl bir hata ne çektiniz monsterdan ?
2017 yılında Dell’in gaming laptobu ile bir tane Monster arasında kalmıştım.Çok fazla yorumlara baktım şikayetlere baktım vs. En sonunda Dell almaya karar verdim.Sonra soğutmasından performansına,ekranından klavye konusuna kadar bir çok konuda mağdur oldum.
2 yıl kullandıktan sonra soğutma sistemi nerdeyse hiç iş yapmaz oldu altına koyduğum soğutucu iş görmedi ayriyetten koskoca vantilatörle beraber oynamak zorunda kaldım bütün oyunları.(Bakımlarını yapmıştım,değiştirmemiz lazım diyip 1000 tl ye yakın fiyat verdiler bir kaç bilgisayarcıda ben de zaten 4 bin tl lik laptopa 1000 tl lik masrafı gereksiz buldum)
Bu sefer monsterı alıcam gibi duruyor en azından 14 gün denemek istiyorum.
Sizin neden bu kadar karşı oldugunuzu sorabilir miyim?
Msi bu fiyatlara 15 inc,2060 lı, 2K olmayan ekranlar var

2017 yılında Dell’in gaming laptobu ile bir tane Monster arasında kalmıştım.Çok fazla yorumlara baktım şikayetlere baktım vs. En sonunda Dell almaya karar verdim.Sonra soğutmasından performansına,ekranından klavye konusuna kadar bir çok konuda mağdur oldum.
2 yıl kullandıktan sonra soğutma sistemi nerdeyse hiç iş yapmaz oldu altına koyduğum soğutucu iş görmedi ayriyetten koskoca vantilatörle beraber oynamak zorunda kaldım bütün oyunları.(Bakımlarını yapmıştım,değiştirmemiz lazım diyip 1000 tl ye yakın fiyat verdiler bir kaç bilgisayarcıda ben de zaten 4 bin tl lik laptopa 1000 tl lik masrafı gereksiz buldum)
Dell'de yaşadığın sorunları bundada yaşayıcağından korkuyorum :D

Hocam deneme şansınız varsa kesinlikle 22.1'e şans verin, panel sorunu dışında kullananlar çok memnun.

Dell'de yaşadığın sorunları bundada yaşayıcağından korkuyorum :D

İnşallah yaşamam zaten bu modeli almasam da kesinlikle HP, Acer, Dell, Lenovo, ASUS gibi oyuncu Notebook'u olarak piyasaya kendini sokmamış markalar almam. Elbette bu benim Dell dışındaki markalara karşı önyargım fakat almam. MSI ve Monster kalıyor geriye MSI ise çok pahalı :(
Hocam deneme şansınız varsa kesinlikle 22.1'e şans verin, panel sorunu dışında kullananlar çok memnun.
Deneme şansım derken 14 gün koşulsuz iade den bahsediyorum.Şans vericem bu modele.Fikirleriniz için saolun hocam

Geri
Yukarı