Monster Tulpar T7 20.2 ekranının üzerinde bozulma var

Bütçe
-
Daha fazla  
caa7f1e4-cc10-4d0d-aeac-d07588d4ed75.jpg

Merhaba arkadaşlar.

Dün gece bilgisayarımı açtığımda böyle bir problem ile karşılaştım.
Monitörün üstünde kenarında arkasında vs. hiçbir yerinde hasar benzeri bir şey yoktur hasar kaynaklı olduğunu sanmıyorum ama emin de değilim.
Monitörümü ıslak mendil ile sildim ve hemen arkasından kuru peçete ile nemini aldım kuruttum ve 1 saat kadar kullandım bir şey yoktu ta ki sabah bilgisayarı kapatıp akşam eve geldiğimde bu manzarayı görene kadar.

Sizden ricam bunun ne olduğunu söyler misiniz? Çözüm yollarını nelerdir ne yapmam gerek?

Laptop Monster Tulpar T7 20.2 17.3 inç IPS mat ekran.

Eki Görüntüle 1390668

Merhaba arkadaşlar.

Dün gece bilgisayarımı açtığımda böyle bir problem ile karşılaştım.
Monitörün üstünde kenarında arkasında vs. hiçbir yerinde hasar benzeri bir şey yoktur hasar kaynaklı olduğunu sanmıyorum ama emin de değilim.
Monitörümü ıslak mendil ile sildim ve hemen arkasından kuru peçete ile nemini aldım kuruttum ve 1 saat kadar kullandım bir şey yoktu ta ki sabah bilgisayarı kapatıp akşam eve geldiğimde bu manzarayı görene kadar.

Sizden ricam bunun ne olduğunu söyler misiniz? Çözüm yollarını nelerdir ne yapmam gerek?

Laptop Monster Tulpar T7 20.2 17.3 inç IPS mat ekran.

Hocam maalesef Monster'larda aşırı derece kronik bir sorun var islak mendil yerine mikrofiber mendille silerseniz sevinirim.

peki tek çözümü panel değişimimi ? bilirsiniz panel fiyatları 3000 civarı geziyor bunun bi yolu varsa yapmam laızm
garanti devam ediyormu hocam etmiyorsa musteri hizmetlerini ararsaniz eger bilgi alin.panel degisimi sart gibi hocam artik monstrrla sizin aranizda sanki zorlama var panelde.
Peki tek çözümü panel değişimi mi? Bilirsiniz panel fiyatları 3000 civarı geziyor bunun bir yolu varsa yapmam laızm.

Garanti devam ediyor mu hocam etmiyorsa musteri hizmetlerini ararsaniz eger bilgi alin. Panel degisimi sart gibi hocam artik monstrrla sizin aranizda sanki zorlama var panelde.

peki tek çözümü panel değişimimi ? bilirsiniz panel fiyatları 3000 civarı geziyor bunun bi yolu varsa yapmam laızm
Hasar almıs gibi duruyor.
Panel içten hasarlı gibi.
Sorun sizden kaynaklı bence, bilerek olmamıştır ama...
Ama Monster kaynaklı da olabilir. Servis ile konuşun.

Geri
Yukarı