Monster Tulpar T7 25.1 ederi nedir?

17 rahat gider. Acelen yoksa 20-21 ederi.

arkadaslar zaten 23'e koydum 1 günde alıcı cıktı, cidden anlayan insanlar yorum yapabilir mi bu konuda?
Çok saçma değil mi sence de? Aynısını 20'ye koyan var, 1 aylık üstelik. Ayrıca monsterin kendi sitesinde 300hz olanı 24.000 lira. Adam neden 1000 lira için hem 2. el bir cihaz hem de daha düşük özellikli bir cihaz alsın? Cidden doğruysa eğer o teklif, kaçırma bence. Bu arada piyasa düşürmeye filan çalışmıyorum, bende de var aynı laptoptan. 23k teklif çok saçma ondan bahsediyorum.
1647435293065.png

Bu daha iyi bir işlemci ve günümüzde e-spor oyunları oynatıyor Huawei ile karşılaştırınca malzeme kalitesi bir tık daha kötü olabilir ama yerinizde olsam bu segmentte en iyi fplerden olan bunu alırdım.
@messinicocugu arkadaşta belki daha iyilerini bulabilir.

Buna da bakılarbilir:

Çok saçma değil mi sence de? Aynısını 20'ye koyan var, 1 aylık üstelik. Ayrıca monsterin kendi sitesinde 300hz olanı 24.000 lira. Adam neden 1000 lira için hem 2. el bir cihaz hem de daha düşük özellikli bir cihaz alsın? Cidden doğruysa eğer o teklif, kaçırma bence. Bu arada piyasa düşürmeye filan çalışmıyorum, bende de var aynı laptoptan. 23k teklif çok saçma ondan bahsediyorum. Eki Görüntüle 1333636
Aynen öyle. Kimse 24 e yeni versiyonu varken 23 e ikinci el almaz.

arkadaslar zaten 23'e koydum 1 günde alıcı cıktı, cidden anlayan insanlar yorum yapabilir mi bu konuda?
23'e alacak olan kimse bana yönlendirin kendisine 1000 tl daha indirim yapıp benimkini 22'ye vereyim. 1000 tl daha verip 300 hz panelli olanı varken kimse buna 23 vermez veriyorsa da direk sat gitsin her kimse.

1 ya da 2 gün önce trendyolda 22.5 civarıydı. Sitesinde de mouse + 1 tb versiyonu 24'e satıyorlardı. 18 19 civarı gider gibi.

T7 v25.1 güzel cihaz ilk çıktıgı zamandan belli takip ediyorum 15.000₺'lik cihaz o zaman tam bir fiyat performans canavarıydı cihazın tek kusuru yazılım destegi olmaması. İkinci elde 19.000₺den gider diye düşünüyorum fazlası zor.
Sarı siteye çok takılma üstünde ne kadar yazdığı önemli değil kaça satıldığı önemli.

Geri
Yukarı