Monster Tulpar T7 alınır mı?

8-9 yıl önce Monster alıp çok memnun kalmıştım beni liseden üniversiteye kadar sorunsuz taşımıştı. 3-4 yıl evvel tekrar bir monster aldım fakat beklentilerimin çok altında kaldı. Seneler önce çok övdüğüm beğendiğim bir marka olsa da şuan maalesef aynı şekilde düşünmüyorum.
Bu bir taktik meselesi. Önce milletin ağzına bal sürdüler ama kavanozu göstermediler. Birkaç yıl güzel geçtikten sonra bozdular. Bu bütün kurumlarda olabilecek bir şey. Mesela güzel bir restoran açılır ilk birkaç yıl ucuz ve kaliteli yemek verir, müşteri kitlesini oturttuktan sonra malzemeden çalar porsiyonları küçültür ama müşteri kitlesi oturduğu için hala giden olur. Kısacası Monster alınmaz.

Monitör bağlıyacağım için fark etmez F/P olsun ve uzun ömürlü olsun.
Madem monitör ile kullanacaksın o vakit sana 2 öneri yapacağım. Acer laptop almanı tavsiye etmiyorum.

Geleceğe dönüklük açısından bunu öneririm. 8GB RAM ilavesi yapılmalı.

Eğer DLSS3 ile işim yok bu teknolojiyi desteklemeyen oyun uygulama kullanıyorum dersen;

Tüm bunlardan ayrı olarak açtığın konuya cevaben, Monster'in Tulpar T7 modelleri alınır.

Monitör bağlarım dediğim laptopun ekranı önemli değil 2 yıl bağlarım monitör sonrasında üniversiteye gideceğim için yanıma sade laptopu alırım. Bana uzun ömürlü ve fp bir laptop lazım. Oyun oynamalı, orta seviye render ve yazılım yapmak için.

Monitor baglamakla soyledigimin ne alakasi var ki? Saglam olmayan bir laptop aldiriyorsun adama omru boyunca yaninda monitor tasimayacak ya. Oyle olsa masaustu alir degil mi?
Sağlam olmayan laptop aldırmam, sizin gibi (Çok da fark yok ama) dışı sağlam içi ve servisi kötü laptop ta aldırmam. O yüzden Lenovo, Acer ve Dell önereceksen ki yorumun buram buram çöp kokuyor büyük ihtimalle bunları önereceksin. Almamasını söylerim. Buraya önerimi yapıp fikrimi belirttim senden çok var bu forumda hangi birinize yanıt yazayım? Clevo'nun senin önereceğin ceset laptoplarla Gigabyte'a yaptığı dış kasalar aynı mı sanıyorsun. Üstünde mum duruşu yapmazsa uzun müddet kullanır. Sen rahatla biraz.

Sağlam olmayan laptop aldırmam, sizin gibi (Çok da fark yok ama) dışı sağlam içi ve servisi kötü laptop ta aldırmam. O yüzden Lenovo, Acer ve Dell önereceksen ki yorumun buram buram çöp kokuyor büyük ihtimalle bunları önereceksin. Almamasını söylerim. Buraya önerimi yapıp fikrimi belirttim senden çok var bu forumda hangi birinize yanıt yazayım? Clevo'nun senin önereceğin ceset laptoplarla Gigabyte'a yaptığı dış kasalar aynı mı sanıyorsun. Üstünde mum duruşu yapmazsa uzun müddet kullanır. Sen rahatla biraz.
1 - Lenovo dunyanin en cok laptop satan markasi
2 - Clevo o kasalari Gigabyte a ozel yapmiyor direkt jenerik bir model bir cok markanin altinda satiliyor.
3 - Acer laptoplar Clevo laptoplardan cok daha saglam zaten biraz arastirmaya merakli bir insan olsan bunu bilirdin.
4 - Bal gibi saglam olmayan laptop aldirmaya calisiyorsun ama o kadar bilgisizsin ki fark bile edemiyorsun.

1 - Lenovo dunyanin en cok laptop satan markasi
2 - Clevo o kasalari Gigabyte a ozel yapmiyor direkt jenerik bir model bir cok markanin altinda satiliyor.
3 - Acer laptoplar Clevo laptoplardan cok daha saglam zaten biraz arastirmaya merakli bir insan olsan bunu bilirdin.
4 - Bal gibi saglam olmayan laptop aldirmaya calisiyorsun ama o kadar bilgisizsin ki fark bile edemiyorsun.
Dünyada en çok sattı diye en iyi marka. Bu kafayla devam. Yanıt yazarken klavyenin tuş ömrünü kısalttığıma değmiyorsunuz. Attığım modeldeki kasanın aynısını hangi laptop kullanıyormuş onu da merak ettim.

Geri
Yukarı