Monster Tulpar T7 mi MSI Alpha 17 mi?

Tabii ki.

Aldığım dönemin en iyisiydi ve eski sürüm diye aldığım ilk günden beri ısınıyor olması gerçeğini değiştirmez bu. İstisnalar olabilir fakat istisnalar kaideyi bozmaz :)

Her bilgisayar ısınır Turbo moda alırsanız ısınma problemi kesiliyor bende en ince güncel laptopu var Turbo moda alınca ısınma problemi kesinlikle olmuyor.

Biraz bütçeyi arttırabilirseniz bu cihazı alın. DUAL Channel yapıp alın ama. Ben kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ediyorum.

Ben 7 aydır T7 20.2 kullanıyorum. Sıkıntısını görmedim. Fanboy'u falan değilim ama Monster alınabilir bence. Isınma desen hepsinde var, özenli kullanmak da lazım. Ama bütçem daha fazla olsaydı disk kapasitesi daha çok olan bir MSI alırdım.

Biliyorum ısınıyor ama 19.7 modeli gayet güzel bir bilgisayar ve kalınlığıda iyi.

19.7 Monster'daki önerilebilecek tek kasa idi dün Alpha 17 konumda birinin ısınma sorunundan iade ettiğini duyana kadar. Artık hiçbir Monster'i önermiyorum.

Kendim Alpha 17 kullanıyorum hocam, tavsiye ederim. 17 inç laptop kategorisinde ve fiyatında alternatifsiz. Amd+geniş kasa+msi soğutması birleşince çok iyi bir sonuç çıkmış ortaya. GTA 5'te maks 73 derece gördüm. Çok başarılı. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. İmzamdaki ilk izlenim konumu okuyabilirsiniz.

Her bilgisayar ısınır Turbo moda alırsanız ısınma problemi kesiliyor bende en ince güncel laptopu var Turbo moda alınca ısınma problemi kesinlikle olmuyor.
MSI kullanan, Asus kullanan arkadaşlarımda böyle bir ısınma söz konusu değil. Bahsettiğim ısınma aldığım ilk günden beri olan ve işlemciyi 100 dereceye ulaştıran bir ısınma. Monster kendi Youtube kanalında 95 derece ve üstünün sürekli olması zararlı derken kendi teknik servislerinin bana "98 derece" normal demesi de işin ayrı bir yüzü. Şuan beni ikna etmeye çalışmayın zira Sosyal´de açmış olduğum konulardan bunun ne kadar imkansız olduğunu anlayıp bana hak verebilirsiniz bence.

Geri
Yukarı