Monster Tulpar T7 vs MSI Alpha 17

Evet aslında önemli bir faktör ve HP'de baya düşükmüş bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum. Renk doğruluğu olarak geçiyor filmler falan pek zevk vermez bu ekran ile.

130W en yüksek performans veren GPU kullanıyorlar o yandan iyi ama HP'de olan GPU ile hemen hemen aynı performansı verecek. Ben Monster'ın hiç bir laptopuna sıcak bakmıyorum artık çok sıkıntılı bir marka fiyatına göre abuk subuk hatalar ve arızalar verdiği için diğer markaları tercih ederim benim için performans ne kadar önemliyse kalite de o kadar önemli.
Of ne yapacağım ya. Youtube'dan %45 vs %72 farkına baktım ve cidden büyük bir oran var. 3 gündür aralıksız araştırıyorum karar veremedim bir türlü. Alpha 17'nin tasarımını beğenmiyordum ama artık tasarıma önem vermemeye karar verdim ama şimdi de W değeri düşükmüş. Monster şu an aralarında en cazip olanı ama yorumları kötü ne yapıcam 😖

Of ne yapacağım ya. YouTube'dan %45 vs %72 farkına baktım ve cidden büyük bir oran var. 3 gündür aralıksız araştırıyorum karar veremedim bir türlü. Alpha 17'nin tasarımını beğenmiyordum ama artık tasarıma önem vermemeye karar verdim ama şimdi de W değeri düşükmüş. Monster şu an aralarında en cazip olanı ama yorumları kötü ne yapacağım 😖

Dostum 2.5 aydır kullanıyorum 20.4'ü bundan önce de 1.5 sene 20.3 kullandım hiçbir kötü yanını görmedim cihazların şu ana dek. 1. ağızdan yazıyorum sana bunları ki haziran ayından bu yana yüzlerce kişiye bu forumda önerdim ve aldılar cihazları hiçbirinden kötü bir yorum gelmedi hala.

Dostum 2.5 aydır kullanıyorum 20.4'ü bundan önce de 1.5 sene 20.3 kullandım hiçbir kötü yanını görmedim cihazların şu ana dek. 1. ağızdan yazıyorum sana bunları ki haziran ayından bu yana yüzlerce kişiye bu forumda önerdim ve aldılar cihazları hiçbirinden kötü bir yorum gelmedi hala.
20.3ü kullanmayı bırakma sebebin neydi?

İşlemci neslini yükseltmek için 20.3 cihazımı 18 bine satıp üzerine para ekleyip 20.4 aldım hocam. Hattat önce 20.5 aldım ancak MUX açıkken DP'den görüntü alamadığım için 2 gün sonra iade edip 20.4 aldım.
Anladım teşekkür ederim. Olur da Monster almaya karar verirsem bir sorum olursa sana tekrar ulaşabilir miyim?

Evet aslında önemli bir faktör ve HP'de baya düşükmüş bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum. Renk doğruluğu olarak geçiyor filmler falan pek zevk vermez bu ekran ile.
Hocam renk gamından dolayı omen 16 değil de 15 nasıl sence? 15'te %72 NTCS

Hocam onun yerine bunu alın bari, bu kasalar başarılı bayağı.

Hocam onun yerine bunu alın bari, bu kasalar başarılı bayağı.
Bunun NTCS değeri %45 :/

Yeni konular

Geri
Yukarı