Monster Tulpar T7 V16.1 vs T5 V17.1

Aonaldi

Hectopat
Başlıkta yazdığım iki bilgisayardan birini almak istiyorum. İkisine de kasım-aralık gibi 1TB 7200RPM 128MB Hard Disk ve 8 GB RAM daha ekleyeceğim. Eğer Tulpar T7 V16.1 alırsam ekranını 120 Hz alacağım. Sizce hangisini almalıyım? 17.3 inç ve 120 Hz olması 600 TL fark için değer mi sizce ? Kullanan varsa problemlerini yazabilirse sevinirim.

Çözüm
Sizin bu konularda bir çok mesajınızı gördüm acaba abra a5 v13.4 nasıldır 16 gb ram Hard Disk ve hızlı ssd ile alınır mı? 1050ti ve 1060 6gb arasında laptopta da çok fark var mıdır?
Sırf RAM gibi şeylerden dolayı ekran kartından kısmayın... 1060'ı alın... Fark var mı? Dünyalar kadar fark var. Onun dışında sadece soru amaçlıysa 13.4 özelleştirmeler ile alınabilir.
Tulpar t5 17.1 e karar verdim
Ne diyelim kendi görüşünüz, o laptopla biz değil siz oynayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun. Showrooma gittiğimde denedim (denemediğim cihaz yok :D) gerçekten performansları iyi cihazlar. Bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım

Ne diyelim kendi görüşünüz, o laptopla biz değil siz oynayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun. Showrooma gittiğimde denedim (denemediğim cihaz yok :D) gerçekten performansları iyi cihazlar. Bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım
Sizin bu konularda bir çok mesajınızı gördüm acaba abra a5 v13.4 nasıldır 16 gb ram Hard Disk ve hızlı ssd ile alınır mı? 1050ti ve 1060 6gb arasında laptopta da çok fark var mıdır?

Sırf RAM gibi şeylerden dolayı ekran kartından kısmayın... 1060'ı alın... Fark var mı? Dünyalar kadar fark var. Onun dışında sadece soru amaçlıysa 13.4 özelleştirmeler ile alınabilir.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı