Monster Tulpar T7 V19.3 sorunları

Son düzenleme:
şimdi gördüm yeniden dolmaya başlarken performans düşüklüğü oluyor mu?
Şöyle bişey buldum umarım çözülür.

Bunu görmüştüm ve aynı sekilde yaptim ayarları bende fakat problem devam ediyor :/

Hocam aynı modelin 15.6 lık modelini kullanıyorum ve bende de 100 deyken 98 oluyor fakat sizde ki gibi olmuyor.
Adabtör besleyemeyince pilden de gücü alıyor.
Servisi arayıp durumunu anlat.

İlk basta oyle yaptim hatta değiştiğim oldu fakat ayni sorun yeni cihazda da olunca normal mi acaba diye dusunmeye başladım o yüzden belki yeni nesil cihazlarda adaptöre ek pilden güç cekme olayinin mantikli bi açıklamasını yapabilecek biri belki cikar dedim ama simdilik sanırım sorun olarak görmeye devam edecegim :/

Aynı sorun bende de oluyor bende de V19.3 var, ekran kartı gücü var monster ise bu normal diyor güç yetmediğinde bataryadan güç kullanıyor şeklinde garip geldi,ayrıca ben aida64 ile baktığımda li-po batarya yerine li-ion gözüküyor acaba sizde de aynı mı ?

Aynı sorun bende de oluyor bende de V19.3 var, ekran kartı gücü var monster ise bu normal diyor güç yetmediğinde bataryadan güç kullanıyor şeklinde garip geldi,ayrıca ben aida64 ile baktığımda li-po batarya yerine li-ion gözüküyor acaba sizde de aynı mı ?

Ona bakmadım hic ama keske li-ion olsa polimer kotu, ben kesinlikle normal bir durum olmadigini düşünüyorum ki en basit yoldan düşünürsek neden guc yetmediginde pilden ceksin yani neden güç yetmesin ki demek ki o yaninda verilen adaptörün amperi yetmiyor, bu anlama gelir soyledikleri sey...

Ona bakmadım hic ama keske li-ion olsa polimer kotu, ben kesinlikle normal bir durum olmadigini düşünüyorum ki en basit yoldan düşünürsek neden guc yetmediginde pilden ceksin yani neden güç yetmesin ki demek ki o yaninda verilen adaptörün amperi yetmiyor, bu anlama gelir soyledikleri sey...
Evet pilden çekmesi çok saçma fakat li-po batarya çok daha kaliteli aslında ömürü ve suresi daha uzun ,aida64 varsa bakabilirsiniz bataryanin türüne veya cmd yi yonetici olarak çalıştırıp powercfg batteryreport yazarsanız görürsünüz bataryanın ömrü kullanımı vs her şey gözüküyor.ben baktığımda bir sorun göremedim bataryanın li-ion oluşu dışında

Bu arada full görüntü kalitesine alip agir oyunlarda denermisn makine kastiginda Ekran karti kapatma felan yapiyor mu

Bu arada full görüntü kalitesine alip agir oyunlarda denermisn makine kastiginda Ekran karti kapatma felan yapiyor mu
apex ve csgo var bende sadece apex de bir sorun yaşamadım ama 15 20 dk oynadım test etmek için ekran kartını ben geforce experience ile yükledim,intelide teknik servisi arayıp yüklettim,dün full ayarlarda 2saat cs go oynadım bir sorun olmadı.aida64 indirip 10dklık test yapabilirsiniz işlemciyi ekran kartını 10dk boyunca 100de 100 zorluyor ve size sonuçları gosteriyor.
şuana kadar hiç kasmadı ayrıca ama ben full performans kullanmamısımdır daha 4 gün oldu
Bataryanın türüne baktınız mı?

Son düzenleme:
Bende de Tulpar T7 V19.3 var bende de sarjdayken pilde azalma oluyor.

Ekraninizda bulutlanma yani isik sizmasi var mi ? Bende var mesela. Ben de agustos ayinda almistim ama cok rahatsiz etmiyo diye geri goturmekle ugrasmamistim.

Ayriyetten klavye altinda da ses cizirtilari geliyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı