Monster Tulpar T7 V19.3 sorunları

şimdi pikseltesti diye bir site var oradan ekranı tamamen siyah yapıp fotograf cektımde boye bir görüntü çıktı şuan bilgisayardan sogudum ya , 1 ürünü isteiğin şekilde gödermiyorlar 2 sorunlar çıkıyor 3 dediklerinin dişinda daha kalitesiz bir ürün göderiyorlar

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-10-25 at 00.34.13.jpeg
    WhatsApp Image 2019-10-25 at 00.34.13.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 94
Hocam sıkıntı bence,monsterın böyle bir şey yapması ,kurumsal bir firma sonuçta. Ben değişimini istedim mesaj attım yarında arayıp tekrar bildirmek istiyorum sizlerde geri dönüş yaparsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

fotografı yukleyebilir misiniz acaba ?
Bana 1x16gb gödermişler 2x8gb yerine sizlerde de aynı mı ?
bu şekil bende.
Ekran Görüntüsü (34).png

Benim cihazda cızırtı ses vardı ama şu anda yok.

97 olmuştu dün ama o kadar düşmüyor.
bende de o civarda ama pilin düşmesi bana saçma geliyor cıkarılabilir pil olsaydı ne olacaktı, garip yani belli bir açıklamaları yok ,bir önceki bilgisayarda 90 derece sabit sıcaklık oluyordu goturdugumde bana normal dediler 90 derece işlemci sıcaklıgı nasıl normal olabilir 1 gunluk bilgisayarda

Sizde bataryaya bakabilir misiniz cmd komutuyla acaba? li-po diyip li-ion batarya koyuyorlar.Ayrıca farkketiğiniz başka bir problem var mı , oyun oynarken bataryanız %98 95 lere kadar dusuyor mu?
cmd ile baktım bende lion görünüyor batarya... bu da bambaska bir problem... benm sarjm oyun icinde dusup tekrar sarj oluyor sureklı

cmd ile baktım bende lion görünüyor batarya... bu da bambaska bir problem... benm sarjm oyun icinde dusup tekrar sarj oluyor sureklı
evet oda ayrı bir problem , aida64 ile girip baktım acaba 1660ti değilde 1660ti maxq felan mı gonderdiler diye o kadar şüpheciyim ki artık ama iade edebilirim ürünü ya şu pil olayı beni soğuttu açıkçası

Hocam sıkıntı bence,monsterın böyle bir şey yapması ,kurumsal bir firma sonuçta. Ben değişimini istedim mesaj attım yarında arayıp tekrar bildirmek istiyorum sizlerde geri dönüş yaparsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

fotografı yukleyebilir misiniz acaba ?
Bana 1x16gb gödermişler 2x8gb yerine sizlerde de aynı mı ?

Bende 2x8 hocam ram.

Pil olayi nedir monster baska bir sey diyip baska bir sey mi gondermis ? Ne farki var bunun ?

Pil sorununu zamanında cihaz elime geçtiğinde ben de araştırmıştım fakat bir sorun değilmiş:
bende de o civarda ama pilin düşmesi bana saçma geliyor cıkarılabilir pil olsaydı ne olacaktı, garip yani belli bir açıklamaları yok ,bir önceki bilgisayarda 90 derece sabit sıcaklık oluyordu goturdugumde bana normal dediler 90 derece işlemci sıcaklıgı nasıl normal olabilir 1 gunluk bilgisayarda
9. nesil i7 işlemcilerin azizliği aynı tepkiyi ben de vermiştim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 2x8 hocam ram.

Pil olayi nedir monster baska bir sey diyip baska bir sey mi gondermis ? Ne farki var bunun ?

hocam şimdi şuanki bilgisayar ve telefonlarda kullanılan bataryalar li-po ve li-ion diye ikiye ayrılıyor li-po kaliteli bir batarya ve sana bunu gondericez diyip kalitesizini göderiyorlar ayrıca daha fazla fiyat alıyorlar bu bir kere tüketici haklarına aykırı

Pil sorununu zamanında cihaz elime geçtiğinde ben de araştırmıştım fakat bir sorun değilmiş:

9. nesil i7 işlemcilerin azizliği aynı tepkiyi ben de vermiştim hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
problem pilin belli bir yüzdeden sonra sarj olmaması değil. Oyun icinde cihaz prizdeyken pilden güç çekiyor ve yuzde 95 gibi tekrar sarj olmaya baslıyor 100 oluyor sonra tekrar baslıyor pilden guc cekmeye...

şimdi pikseltesti diye bir site var oradan ekranı tamamen siyah yapıp fotograf cektımde boye bir görüntü çıktı şuan bilgisayardan sogudum ya , 1 ürünü isteiğin şekilde gödermiyorlar 2 sorunlar çıkıyor 3 dediklerinin dişinda daha kalitesiz bir ürün göderiyorlar
Bende şu an böyle.
20191025_004256.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı