Monster Tulpar T7 v19.7 alınır mı?

En düşük seri GF yanlışınız var ve MSI GF75 dahi muhtemelen malzeme kalitesi olarak v19.7'ye denktir. GL kasasıda gayet iyidir. Bende şahsen 19.7 alırdım, işlemci ekran büyüklüğü ve mux Switch'den dolayı. Ancak ekran kartları aynı hatta fenix 2 3 FPS daha fazla verebilir.
Fenix nasıl daha fazla FPS veriyor? İşlemci bazlı oyunlarda aşırı bir fark atıyor Monster.

Dostlar yanlış anladıysam düzeltin lütfen, dediklerinize göre Fenix'in kasası daha iyi olduğu için onu almamın daha mantıklı olduğunu söylüyorsunuz. Ancak benim bildiğim kadarıyla fenix MSI GL65 kasası kullanıyor. GL serisi bildiğim kadarıyla MSI'in en ucuz serisi. Kasa kalitesinin ge serisi ile aynı olacağını düşünmüyorum. Ancak MSI'in belli bir kalitenin üstünde yaptığı gibi bir gerçekte var. V19.7'nin Fenix'e karşı yüksek olduğu birçok durum var.
-Ekran büyüklüğü.
-RTX 2070.
-i710870H.
Bu gibi etmenleride ortaya aldığımda Tulpar üzerinden gitmek daha mantıklı geliyor.

Hocam bu bütçede 15,6 inç bence bakmayın, çok küçük geliyor.

Ya ne boş dönüyor beynim eridi.Fenix denen bilgisayara baktım; işlemcisi daha yavaş,ram daha yavaş,seçili olan SSD'nin okuma/yazma hızı daha yavaş, ekran daha küçük.Üstelik seçili olan sistem freedos. Bir tane bile artısı yok niye alsın.

Geri
Yukarı