Monster Tulpar T7 v19.7 alınır mı?

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
Merhabalar herkese. Son günlerde fiyatındaki düşüş yüzünden Tulpar T7 v19.7 almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında v19.7 modeliyle yarışabilen herhangi bir laptop olmadığı için neredeyse karar verdim sayılır. Ancak sizlerin de görüşlerinizi almak istedim.
Özellikleri:
-i7 10870H.
-RTX 2070.
-16 GB RAM.
-256 GB SSD.
Fiyatı 12095TL. Bu fiyat bandındaki önerilerinizi ve laptop hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

Merhabalar herkese. Son günlerde fiyatındaki düşüş yüzünden Tulpar T7 v19.7 almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında v19.7 modeliyle yarışabilen herhangi bir laptop olmadığı için neredeyse karar verdim sayılır. Ancak sizlerin de görüşlerinizi almak istedim.
Özellikleri:
-i7 10870H.
-RTX 2070.
-16 GB RAM.
-256 GB SSD.
Fiyatı 12095TL. Bu fiyat bandındaki önerilerinizi ve laptop hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.
Monster almayın.

Alınır kaçırmayın o fiyata felix alınmaz. Monster T7 v19.7'yi alın kampanya bitince tekrar 14 bin TL olacaktır kaçırmayın derim, üstüne bir de avantajix sitesini kullanın 400 TL'de oradan iade alın Trendyol üstünden.

Alınır kaçırmayın o fiyata felix alınmaz. Monster T7 v19.7'yi alın kampanya bitince tekrar 14 bin TL olacaktır kaçırmayın derim, üstüne bir de avantajix sitesini kullanın 400 TL'de oradan iade alın Trendyol üstünden.
Hocam Felix'in kalitesi Tulpar'a 10 basar. Yapmayın hocam.

Hocam Felix'in kalitesi Tulpar'a 10 basar. Yapmayın hocam.
ben hiçbir fark göremedim, bu modelin ekranı alüminyum altı plastik klavye sert kauçuk 6 tane ısı borusu var ,10 basacak bir nokta gösterin ? youtubedan bu model kasanın incelemesini izleyin birde bulabilirseniz pchocası dışında , ki yok fenix incelemsi gösterin ? bu arada fenixde plastik kasa sadece ekranında alüminyum kullanılmış.

Geri
Yukarı