Monster Tulpar T7 v19.7 alınır mı?

Bu modeli derken bir model belirtmemişsiniz. Cümlede sadece işaret edilebilecek abra ve tulpar var. Başka göremedim, lütfen gösterin. İkinci olarak kaçının tulpar kaçının abra kullandığını hatırlamıyorum sadece bu iki farklı modelin bu çevrede kullanıldığını biliyorum.

İlginç olmak? Acaba sizin özel çabanızdan olabilir mi ?
Bu model diyince ne anlıyorsunuz acaba? Başlıktaki modeli kastetmiş olabilir miyim?

Ya sen nerde okudun? Kimden eğitim aldın? Yahu model belirtmemişsin benimkini umarsızca eleştirmişsiniz. Hayır merak ettiğiniz sorunun cevabı da var hala uzatmak için uzatıyorsunuz... Bu model demişmişim vay efendim bu deyince başlıktan başka ne kastedebilirmişim.. Bak üniversiteye hazırlanıyorsan eğer bol bol paragraf çöz sana tavsiyem yoksa Türkçe bölümünü batırırsın.

Ya sen nerde okudun? Kimden eğitim aldın? Yahu model belirtmemişsin benimkini umarsızca eleştirmişsiniz. Hayır merak ettiğiniz sorunun cevabı da var hala uzatmak için uzatıyorsunuz... Bu model demişmişim vay efendim bu deyince başlıktan başka ne kastedebilirmişim.. Bak üniversiteye hazırlanıyorsan eğer bol bol paragraf çöz sana tavsiyem yoksa Türkçe bölümünü batırırsın.
Ben sana bu modelden kullanan arkadaşın var mı diyorum Abra kullanan arkadaşım var diyorsunuz sonra bana Türkçene çalış diyorsunuz. Gereksiz üç nokta kullanıp bana Türkçe çalış demek çok mantıklı vallahi sen nasıl üniversiteye girdin acaba?

Ben sana bu modelden kullanan arkadaşın var mı diyorum Abra kullanan arkadaşım var diyorsunuz sonra bana Türkçene çalış diyorsunuz. Gereksiz üç nokta kullanıp bana Türkçe çalış demek çok mantıklı vallahi sen nasıl üniversiteye girdin acaba?
Bu son açıklamam senden ricam bütün anlama ve algılama yeteneklerini sonuna kadar kullanman, öğretmenliğini yapacak halim yok. Tulpar kullanan da var abra da. Model farketmiyor hepsinin modeli farklı (versiyon olarak söylüyorum örn. v19.7) hepsinin kendisine has kronik sıkıntıları var. 21.1 kasalarda cızırdama sesi var araştırabilirsiniz.

Nasıl girdiğim konusunda tavsiye istedin madem veriyorum. Birinci kural okuduğunu anlama. Bunu hallet gerisini sonra söylerim.

Hemen Monster ceo ve MSI ceo'larını arayıp satış bilgisi alıyorum. Ya hocam ben sana ne tür kanıt gösterirsem göstereyim sen karar kılmışsın. Ben sana bir şey yapamam. Sen bu yolda devam et. Ben sana "elimde veriler" ile geliyorum sen ise bana satış rakamlarını soruyorsun. Ben sana satış rakamlarını bulsam sen dersinki " bunların çoğu clevo, tongfang çok az ondan böyle" ben sana ne yapayım? Ben ne dersen senin kararın belli ama yukarıda yazdığım mesajda objektif bakan bir insan için oldukça fazla delil ve kanıt var. Saygılar.

O zaman gösterdikleriniz hiçbir anlam ifade etmiyor. Hepsiburada, Gittigidiyor'a gir 5 yıldızlı ürünleri önce göster yap. Yorum sayıları 1, 2'dir çünkü az satmıştır ve yüksek not almıştır. Yorum sayısına göre sıralayın 5 yıldızlı bulamazsınız ama yüzlerce yorum görürsünüz. Burada yüksek yıldız alması daha önemlidir. MSI'ın Türkiye'de satışı da Monster'ın 100'de 1'i kadardır. Türkiye'de yorum ve şikayet sayısı gösterirken bunu da altına ekleyin ki inandırıcılığı olsun. Sen 100 adet satan ürüne al al al sana baak 20 şikayet almış dersen 10 bin satan üründe 400 şikayet var ise ve sen al bak 20 şikayet diğerinde 400 şikayet var gibi bir saçma örnek ile gelirsen ve matematikten çok uzak olan bir dayanak gösterirsen ben de sana her zaman bu soruları sorarım.

O zaman gösterdikleriniz hiçbir anlam ifade etmiyor hepsiburada, GittiGidiyor'a gir 5 yıldızlı ürünleri önce göster yap yorum sayıları 1 ,2 dir. Çünkü az satmıştır ve yüksek not almıştır. Yorum sayısına göre sıralayın 5 yıldızlı bulamazsınız ama yüzlerce yorum görürsünüz burada yüksek yıldız alması daha önemlidir. MSI'ın Türkiye'de satışı da Monster'ın 100'de 1i kadardır. Türkiye'de yorum ve şikayet sayısı gösterirken bunu da altına ekleyin ki inandırıcılığı olsun. Sen 100 adet satan ürüne al al al sana bak 20 şikayet almış dersen, 10 bin satan üründe 400 şikayet var . Sen al bak 20 şikayet diğerinde 400 şikayet var gibi bir saçma örnek ile gelirsen ve matematikten çok uzak olan bir dayanak gösterirsen bende sana her zaman bu soruları sorarım.
Ben sadece MSI örnek vermedim diğer markaları da gösterdim. Mesela ASUS markası da var orada. Sadece MSI örnek verseydim evet haklısınız. Peki ASUS sizce MSI gibi az satan bir firma mı Türkiye de? Bunun cevabını verin lütfen önce. Orada o kadar firma örnek verdim bu söylediğiniz savunma hepsi için geçerli olamaz.

Dostlar yanlış anladıysam düzeltin lütfen, dediklerinize göre Fenix'in kasası daha iyi olduğu için onu almamın daha mantıklı olduğunu söylüyorsunuz. Ancak benim bildiğim kadarıyla fenix MSI GL65 kasası kullanıyor. GL serisi bildiğim kadarıyla MSI'in en ucuz serisi. Kasa kalitesinin ge serisi ile aynı olacağını düşünmüyorum. Ancak MSI'in belli bir kalitenin üstünde yaptığı gibi bir gerçekte var. V19.7'nin Fenix'e karşı yüksek olduğu birçok durum var.
-Ekran büyüklüğü.
-RTX 2070.
-i710870H.
Bu gibi etmenleride ortaya aldığımda Tulpar üzerinden gitmek daha mantıklı geliyor.

Dostlar yanlış anladıysam düzeltin lütfen, dediklerinize göre Fenix'in kasası daha iyi olduğu için onu almamın daha mantıklı olduğunu söylüyorsunuz. Ancak benim bildiğim kadarıyla fenix MSI GL65 kasası kullanıyor. GL serisi bildiğim kadarıyla MSI'in en ucuz serisi. Kasa kalitesinin ge serisi ile aynı olacağını düşünmüyorum. Ancak MSI'in belli bir kalitenin üstünde yaptığı gibi bir gerçekte var. V19.7'nin Fenix'e karşı yüksek olduğu birçok durum var.
-Ekran büyüklüğü.
-RTX 2070.
-i710870H.
Bu gibi etmenleride ortaya aldığımda Tulpar üzerinden gitmek daha mantıklı geliyor.

En düşük seri GF yanlışınız var ve MSI GF75 dahi muhtemelen malzeme kalitesi olarak v19.7'ye denktir. GL kasasıda gayet iyidir. Bende şahsen 19.7 alırdım, işlemci ekran büyüklüğü ve mux Switch'den dolayı. Ancak ekran kartları aynı hatta fenix 2 3 FPS daha fazla verebilir.

Geri
Yukarı