Monster Tulpar T7 v19.7 alınır mı?

ben hiçbir fark göremedim, bu modelin ekranı alüminyum altı plastik klavye sert kauçuk 6 tane ısı borusu var ,10 basacak bir nokta gösterin ? youtubedan bu model kasanın incelemesini izleyin birde bulabilirseniz pchocası dışında , ki yok fenix incelemsi gösterin ? bu arada fenixde plastik kasa sadece ekranında alüminyum kullanılmış.
Hocam şöyle biri MSI kasa diğeri Clevo kasa. Bence bu yeterli.

Hocam şöyle biri MSI kasa diğeri Clevo kasa. Bence bu yeterli.
clevo değil tüm tulpar serisi Fongfang
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu üründe satışta mesela şuan 14 bin olan model.

düzeltiyorum fenixin kapağı bile plastikmiş alüminyum yok
Peki hocam seni dinlesin alsın. Ben artık uyarmaktan yoruldum. Konu araştırsın baksın Monster markasını görsün nasıl sorunlu bir marka olduğunu. Bir de Game Garaj Fenix markasını araştırsın karar versin
clevo değil tüm tulpar serisi Fongfang
Tamam hocam Fongang harika, müthiş.

Şuanda aklımı karıştıran tek şey ekran kartının kaç watt gücünde çalıştığı. 115 watt ise sanırım alacağım. Fenix'e biraz daha dikkatli yaklaşıyorum, 15 inç olması, işlemcisinin daha kötü bir model olması gibi sebeplerden ötürü.

Peki hocam seni dinlesin alsın. Ben artık uyarmaktan yoruldum. Konu araştırsın baksın Monster markasını görsün nasıl sorunlu bir marka olduğunu. Bir de Game Garaj Fenix markasını araştırsın karar versin

Tamam hocam Fongang harika, müthiş.
ben değil bu forumda herkesin referans gösterdiği youtuber diyor büyük ihtimal hayatınızda görmediğiniz kadar laptop'ı adam 1 günde test ediyor , videosu yukarıda açın dinleyin, ben tarafsız bir son kullanıcıyım.
Şuanda aklımı karıştıran tek şey ekran kartının kaç watt gücünde çalıştığı. 115 watt ise sanırım alacağım. Fenix'e biraz daha dikkatli yaklaşıyorum, 15 inç olması, işlemcisinin daha kötü bir model olması gibi sebeplerden ötürü.
Trendyol'a girin orada modelin sayfasında satıcıya soru sor kısmı var 28 tane soru sorulmuş tüm cevapları bulabilirsiniz.

ben değil bu forumda herkesin referans gösterdiği youtuber diyor büyük ihtimal hayatınızda görmediğiniz kadar laptop'ı adam 1 günde test ediyor , videosu yukarıda açın dinleyin, ben tarafsız bir son kullanıcıyım.
Hocam bende diyorum ki son kullanıcı şikayetlerine bakıldığında monster tamamen Rus ruleti. İyi gelirse çok güzel kötü gelirse süründürür. Ben de bunu diyorum. Game Garaj marka Fenix modeli dizüstü bilgisayar alanlar çoğu memnun ve sorunsuz cihazlar geliyor. Umarım anlamışsınızdır.

Hocam bende diyorum ki son kullanıcı şikayetlerine bakıldığında Monster tamamen Rus ruleti. İyi gelirse çok güzel kötü gelirse süründürür. Ben de bunu diyorum. GameGaraj marka fenix modeli dizüstü bilgisayar alanlar çoğu memnun ve sorunsuz cihazlar geliyor. Umarım anlamışsınızdır.
Hocam vardır yoktur demiyorum ki MSI içinde kronik ısınma problemi var diyorlar 10 bin altında satılan modelleri için, ben bu model için konuşuyorum Abra serisi olsa o fiyat bandında başka marka önerirdim ki öylede yapıyorum ama yukarıda attığım videoyu umarım bir açıp bakarsınız. 2 modeli var Tongfang'in Monster'da şu an bir bu modeli bir de videodaki modeli tongfang, zaten tongfang sadece bu 2 kasayı üretmiş ve dünyada çok olumlu yorumlar almış, diğer modellerin hepsi ya da birçoğu clevo sanırım onlara yorum yapamayacağım zaten araştırmadımda hiç.

Trendyol'a girin orada modelin sayfasında satıcıya soru sor kısmı var 28 tane soru sorulmuş tüm cevapları bulabilirsiniz.
oradan kendim sordum ancak 175w olduğunu söylediler. 175w masaüstü modeli olduğu için laptopta olması imkansız. teknik servisi aradım onlarda bilmediklerini söylediler. biraz kafamı karıştırması değil bu kendi laptoplarındaki watt değerlerini bilmemeleri. şuan bir adet kullanıcı buldum ona sordum yarına doğru söyler büyük ihtimalle kaç watt olduğunu

Geri
Yukarı