MONSTER TULPAR T7 V2.3.1 Laptop Overclock

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
763
Yer
İstanbul
Cihaza 3600 TL verip Crysis 3'ü korsan oynuyorsan bu yüzden FPS sorunu yaşıyor olabilirsin. Oyun güncel ve orijinal olursa daha yüksek FPS alabilirsin. Güncel olması en önemli etken burada.

Bir de cihazın prize takılı olması şart oyun oynarken.

Laptop işlemcisini overclock edemezsin.

ardabrke34

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Fps arttırmak için O.C gerek yok çünkü bu sistem rahat fps alabilir.

KS
S

semih bayraktar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler Recep Bey. Oyun korsan değil. Ben pek anlamıyorum öğrenmeye çekışıyorum. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
S

semih bayraktar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Biri yardım edebilir mi lütfen? Hala düşük fps alıyorum.18-19 üstüne çıkmıyor. Ekran kartı driverım güncel. Lütfen biri yardım etsin.

emrah_8

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Monsterı ara sor neden oluyor diye, sen o laptoptada böyle sorun yaşarsan bize Allah kolaylık versin :D Test videoları vardır monsterın yaptıkları, o videolara bak adamlar hangi özellikleri kısmış, hangilerini arttırmış.

KS
S

semih bayraktar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sadece Crysis 3'de değil Assassin's Creed Liberations'da da kastı. Kasmadığı tek oyun League of Legends. Eğer çözemezsem Monsterı arayacağım.

KS
S

semih bayraktar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bu arada ben yazmayı unutmuşum kusura bakmayın. Bilgisayarcıya vermiştim format atması için windows 7 atmış. Şu anda 8 attım kendim. Win7 olmasıyla alakalı olabilir mi? Çünkü alırken bana 8 uyumlu olduğu söylendi.

Connor

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çabuk @Recep Baltaş görmeden Windows 8.1.1 yap :) Ayrıca pille oynuyorsan "Güç Tasarufu"'nda olabilir , "Dengeli" yap veya fişe takılı oyna. Ekran kartının en güncel sürümünün o olduğuna emin misin ? Drivers | GeForce bu sürücüyü indir.

Yukarı