Monster Tulpar T7 v2.4.1 GPU değişimi

melik taşdemir

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar Monster Tulpar T7 v2.4.1 bilgisayarımda AMD HD 8970 ekran kartı vardı, bozuldu ve yerine GTX 970M 6 GB aldım yarın elimde olacak kart ve takınca hemen çalışmaz diyen var. Çalışır diyen var. Acaba bios ile ilgili işler açar mı başıma nasıl olacak bu iş?

Son düzenleyen: Moderatör:
MXM slotu uygun ve TDP değeri de benzerse sadece driver kurulumu yapmanız ve AMD sürücüsünü DDU ile kaldırmanız gerekir.
ddu yazılımı ile ne varsa amd ye ait kaldırdım...aygıt yöneticisinde görünüyor gtx 970m ünlem işareti fln yok düzgün duruyor orda...ama sürücü yüklenmiyor donanım bulmadı diyor...nvdia denetim masasına gireyim diyorum ''nvdia gpu ile çalışan monitör kullanmıyorsunuz'2 fln hata veriyor....kart orda pc gördü ama bişeyleri eksik yapıyorum olmuyor

BIOS ayarlarınızı sıfırlayıp, daha sonra hem intel hem de nVidia (varsa eğer) sürücülerini DDU ile tekrar kaldırıp önce INTEL daha sonra nVidia sürücüsünü yüklemeyi dener misiniz?

111.jpg

Demin yazdığımı dener misiniz?
bios ayarlarını nasıl sıfırlarım?videolara bakacamda riskli birşeymi ben yaparsam sorun çıkmasın....bios dedin mi korkuyorum :D
Demin yazdığımı dener misiniz?
bizim köyde senin gibilere ne derle biliyon mu.............................Adamın dibi :D..............kral adamsın çözdün sorunumu olduda bitti ...son dediklerini yaptım kart çalıştı çok saol

Son düzenleme:
bios ayarlarını nasıl sıfırlarım?videolara bakacamda riskli birşeymi ben yaparsam sorun çıkmasın....bios dedin mi korkuyorum :D

bizim köyde senin gibilere ne derle biliyon mu.............................Adamın dibi :D..............kral adamsın çözdün sorunumu olduda bitti ...son dediklerini yaptım kart çalıştı çok saol
Rica ederim. Çok sevindim.

Rica ederim. Çok sevindim.
bir soru daha sormak isterim sana....evet kart çalışıyor ama aygıt yöneticisini seçtikten sonra güncelle deyince anca driver fln bişey yükleniyor....nvida sitesinden indirdiğim driver hata veriyor ...cs go da ideal ayarlar diyeyim sana 70-80 fps veriyor gtx 970 6 gb....sorun var tam gücü bu değil...oun içinde 85-90 civarı sıcakılığı hep
xcxc.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı