Çözüldü Monster Tulpar T7 v20.2 ekran aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eldrithc

Hectopat
RAM
16 GB
İşlemci
İ7 10. Nesil
Daha önce bu sorunu yaşamadım ancak 2 gündür Batman Arkham Knight oynarken ekran aniden kapanıyor, bir şey yapamıyorum. Kapama düğmesinden kapatıp tekrar açmam gerekiyor. Bilgisayarı ofis modunda kullanıyorum, yani fanları en düşük seviyede. Sorun ondan dolayı mı bilmiyorum ancak daha önce ofis modunda olmasına rağmen bir sıkıntı oluşmamıştı.
Laptop: Monster Tulpar T7 v20.2

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler. Servise gönderdim. Sigortası bozulmuş. Fazla akım vb geldiğinde oluyormuş, yıldırım çarpması gibi. 900 TL tuttu. Ayrıca format atılması gerekiyormuş. Böyle bir sorun yaşayanlar servise gondersin derim.
Hocam sıcaklıklar dediğiniz gibiyse sorun bu değil. Servise göndermekte fayda var.

Çok PC oynamıyorum bu aralar. 1-2 gün daha bakarım devam ederse servise gönderirim.

Güncelleme: Tam Valorant oynarken ekran kartı güncellemesi yapayım dedim, kurulum tamamlandı. Bir anda ekran kartı sürücüsü çöktü diye uyarı aldım Valorant kapandı ancak bu sefer PC kapanmadı. Şu anda kurulu gözüküyor ekran kartı sürücüsü. Ancak çöktü diye uyarı geldi.

Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler. Servise gönderdim. Sigortası bozulmuş. Fazla akım vb geldiğinde oluyormuş, yıldırım çarpması gibi. 900 TL tuttu. Ayrıca format atılması gerekiyormuş. Böyle bir sorun yaşayanlar servise gondersin derim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı