Monster Tulpar T7 v20.2 laptopta oyunlar GPU kullanmıyor

Murat Ercan21

Hectopat
Laptop modelim Monster Tulpar T7 v20.2. NVIDIA Control panelden oyunları ekledim Windows grafik ayarlarından yüksek performansa ayarladım ve oyunları GeForce Experience'tan açıyorum. Sürücülerim güncel Windows'um güncel ancak RDR2 gibi oyunlar veya GTA 5 gibi oyunlar ekran kartını kullanmıyor. RDR2 oynarken bile işlemciyi device Manager'dan devre dışı bırakıp girmem gerekiyor, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
D

Nasıl yapiyoruz onu.

Bilgisayar açılırken F2 tuşuna artarda bas, F4 tuşuda olabilir bu arada. Açılan ekranda yön tuşları ile Advanced sekmesine gel, aşagi yon tusuyla o ayari bulmaya caliş. Bulabilirsen SS at, gereken ayari ne yapman gerektigini soyleyecegim, ismini hatirlayamadim da.

İsmini bulabildin mi?
Bilgisayar açılırken F2 tuşuna artarda bas, F4 tuşuda olabilir bu arada. Açılan ekranda yön tuşları ile Advanced sekmesine gel, aşagi yon tusuyla o ayari bulmaya caliş. Bulabilirsen SS at, gereken ayari ne yapman gerektigini soyleyecegim, ismini hatirlayamadim da.

iGPU dGPU ve MSHybrid var bende ms hybrid seçili.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı