Monster Tulpar T7 V20.2 oyun performansı düştü

oreoPC

Femtopat
Daha fazla  
2020 Yıllarında Tulpar T7 V20.2 almıştım. İlk aldığım zaman güzeldi ama artık çok basit oyunlarda bile kasıyor. Pro Soccer Online tarzı oyunlarda kasıyor. FC24 alayım dedim. Bir süre oynuyorum, 10-20 dk sonra çok fazla FPS düşmesi oluyor. Ne yapmalıyım?

PC özellikleri:
  • Ekran kartı: RTX 2060.
  • RAM: 16 GB.
  • CPU: i7-10750H 2.60GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 yıllarında Tulpar T7 v20.2 almıştım. İlk aldığım zaman güzeldi ama artık çok basit oyunlarda bile kasıyor. Pro Soccer Online tarzı oyunlarda kasıyor. FC24 alayım dedim. Bir süre oynuyorum, 10-20 dk sonra çok fazla FPS düşmesi oluyor. Ne yapmalıyım?

PC özellikleri:
  • Ekran kartı: RTX 2060.
  • RAM: 16 GB.
  • CPU: i7-10750H 2.60GHz

MSI Afterburner aracılığı ile ısı takibi yapın. Yüksek ihtimalle ısıdan FPS düşüyordur. En son ne zaman bakım yaptınız?

Temizlik ve macun bakımları için servise yolladınız mı? O yıldan beri hiç bakımı ve temizliği yapıldı mı? 6 ayda bir ömür boyu ücretsiz temizlik macun bakımı var yolla kargo ile eğer yapmamışsan tertemiz olur gelir.

MSI Afterburner aracılığı ile ısı takibi yapın. Yüksek ihtimalle ısıdan FPS düşüyordur. En son ne zaman bakım yaptınız?

2022 Gibi bataryamda sorun çıkmıştı o zaman yolladım batarya felen yenilendi zaten tekrar göndermeyi düşünüyorum yardım için teşekkürler

Geri
Yukarı