Monster Tulpar T7 v20.3.2 dizüstü bilgisayara nasıl sıvı soğutma takılabilir?

ilyasgnnndmr

Femtopat
Daha fazla  
Bu proje daha önce yapmak istediğim bir sistemdi.
Laptopumuz Monster Tulpar T7 v20.3.2
Sıvı soğutma MSI 360r 360 mm radyatör.
RGB sürücü Zalman Z Sync.
Bu benim iş bilgisayari, yüksek CPU ve GPU gerektiren mühendislik programları kullanıyorum. Bunun yanında bazen WoT oynarım. Bu hibrit sistemdir. Yani hem PC'nin stok fanlarini çalıştırılır hem sıvı soğutma. Bu şekilde alabileceğimiz en yüksek verimlilik ortaya çıkıyor. Bu proje benim beklentilerimi bile geçti.
PC'ye 3D alt kapak takılacak. Garanti durumunda herhangi bir bozulma olmuyor. Anakartta hiçbir şey sökülmuyor ve degistirmiyoruz. Olur da garantiye gönderecek olsak eski stok kapağı kapatacağız ve termal macunu sileceğiz. Bundan dolayı garanti kapsamından çıkmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklıklar yine de yüksek değil mi? Bu kadar kablo ve uğraşma yerine masaüstü de bir seçenek ancak siz böyle rahatsanız sorun yok. Elinize sağlık.
arada bilgisayarı taşıyorum. masaüstü tabi daha mantıklı ama toplamasını bilene. bnm hiç bilgim yoktu riske girmek istemedim. şuan ekran kart fiyatları zaten laptobun civarında

Geri
Yukarı