Monster Tulpar T7 V20.4 alınır mı?

200 TL daha ucuz olması o fiyata 3050 alınacağı anlamına gelmez.

Ayrıca ilk kasayı kullanan tanıdığım var ısınma sorunu yaşamıyor ben de kullandım yakın bir modeli o da fazla ısınmıyor.

GF 65 de bulunan işlemci Max 2933MHz RAM destekliyor diye biliyorum.
Creator içinde 3050'li bir laptopa o kadar para verilmez be.

Araştırmanız gereken bir şey bu ortalama fiyata bulduğum iki linki attım.

Yalnız Clevo kasalar ısınıyor MSI yorumlarındada cihaz ısınıyor denmiş ne konuşuyorsunuz 15 FPS değil ayrıca bu cihazda MUX var mı yok mu belli değil Monster bunlara 1000 basar.

Tamam sen Monster al ağla o zaman forumlarda sonra ne deyim kullandım Monster ki konuşuyorum o modeller bile gereksiz ısınıyor Monster'da 15 16 k laptop alınca o kadar ısınmasın istiyor insan siz cihazı kullanmadan özelliklerine göre konuşuyorsunuz ben ise hem o Monster'ı hem de MSI da yakın bir laptopu kullandımda konuşuyorum lütfen kullanmadan sadece yorumlara bakarak konuşmayın 8 9 klık Monster'ların yorumları da hiç ısınmadığı yönünde ama kullanan adam bin pişman olup iade ediyor.

Hocam, alınır. Yukarıdaki @Yeyil denen arkadaş MSI fanboyu mesajlarından belli zaten. Monster alın geçin çok da şaapmayın.

Xd MSI benim favori markam ama monstera para vermem o kadar çıkaran marka varken 1 ay sonra iade edince adam göreceğim ben sizi :D

Ayrıca ilk kasayı kullanan tanıdığım var ısınma sorunu yaşamıyor ben de kullandım yakın bir modeli o da fazla ısınmıyor.

Araştırmanız gereken bir şey bu ortalama fiyata bulduğum iki linki attım.

Tamam sen Monster al ağla o zaman forumlarda sonra ne deyim kullandım Monster ki konuşuyorum o modeller bile gereksiz ısınıyor Monster'da 15 16 k laptop alınca o kadar ısınmasın istiyor insan siz cihazı kullanmadan özelliklerine göre konuşuyorsunuz ben ise hem o Monster'ı hem de MSI da yakın bir laptopu kullandımda konuşuyorum lütfen kullanmadan sadece yorumlara bakarak konuşmayın 8 9 klık Monster'ların yorumları da hiç ısınmadığı yönünde ama kullanan adam bin pişman olup iade ediyor.

Xd MSI benim favori markam ama monstera para vermem o kadar çıkaran marka varken 1 ay sonra iade edince adam göreceğim ben sizi :D
Tm. Merak ettim hangi monsteri kullandınız ?

Modeli tam olarak aklımda değil tanıdığımın cihazı sorayım yazınca yazayım size ama emin olun kullandığım model pahalı bir modeldi.

Pahalılıkla değil kasa modeliyle alakalı ya. Clevo çöptür alınmaz. Tongfang ve MSI kasalılar var onlar alınır Benin 13.5k öneri konumda kaç kez Monster al dediler rengi hoşuma gitmedi klavyesi SteelSeries kasası MSI idi. Keşke alsaydım diyorum. He ayrıca Monster kullanan arkadaşımdan dolayı Monster'e güveniyorum tongfang kasalı bir laptop kullanıyor kendisi v11.5 olması lazım.

valla hocam game garaj hakkında çok bi bilgim yok ama g15 modelini bende düşünüyordum,
hatta trendyolda indirimde şuan Dell G15 5515 Amd Ryzen 7 5800h 16gb 512gb Ssd Rtx3060 Windows 10 Home 15.6" Fhd 6br7w165c Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ama bu laptopu çok fazla öneren görmedim.
Model şuanlık iyi bir alternatif, eksi yanı ekranının kötü olması.
Birkaç kişinin sorun yaşamamış olması bu modelin kusursuz olduğu anlamına gelmiyor, 2020 GF serisi kullananların çoğunlu ısınma sorunlarından muzdarip çünkü o kasa bu işlemciyi ve ekran kartını soğutamıyor. İ7-10750h zaten deli gibi ısınan bir işlemci, RTX 3060 ise Max-Q olduğu için daha az ısınıyor çünkü MSI'da bu kasanın daha yüksek watt değerlerini kaldırmayacağını biliyor.

Model şuanlık iyi bir alternatif, eksi yanı ekranının kötü olması.

Birkaç kişinin sorun yaşamamış olması bu modelin kusursuz olduğu anlamına gelmiyor, 2020 GF serisi kullananların çoğunlu ısınma sorunlarından muzdarip çünkü o kasa bu işlemciyi ve ekran kartını soğutamıyor. İ7-10750h zaten deli gibi ısınan bir işlemci, RTX 3060 ise Max-Q olduğu için daha az ısınıyor çünkü MSI'da bu kasanın daha yüksek watt değerlerini kaldırmayacağını biliyor.
Vallaha açıkçası dediğinizde o modeli kaçırmasaymışım keşke. Şimdi öyle stok bekliyorum gelirse diye. Yoksa konudaki dell veya monsteri almayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı