Monster Tulpar T7 V20.5.6 serisi alınır mı?

Bütçe
30000-35000
Hocam 3060 ayarında ve bu bütçeye göre hangi laptopları önerebilirsiniz? Arkadaşım bu konularda fazla bilgili değil.

Ortalama yazan bütçeye göre pahalı,ucuz hepsinden aklıma gelenleri ekledim. Araştırıp icinize sineni alabilirsiniz.
Kasa kalitesi ve ekran kalitesi dersen: lenovo,gigabyte
Fiyat performans olsun dersen: Hp Victus
17.3 ve performans istiyorum dersen: Monster

Ortalama yazan bütçeye göre pahalı, ucuz hepsinden aklıma gelenleri ekledim. Araştırıp icinize sineni alabilirsiniz.

Arasından en iyisi hangisi size göre?

Monster sizin gibi biri için fazlasıyla yeterli olur hocam hem de çok fazla masrafa girmemiş olursunuz. Bende 3 yıldır Monster kullanıyorum aklına bir şey takılrısa sorabilirsin.
Hocam ben de bu seriyi almayı düşünüyorum sence almali miyim? Sen de hangi serisi var memnun musun? Isınma sorunu falan oluyor mu

Hocam ben de bu seriyi almayı düşünüyorum sence alınır mı? Sen de hangi serisi var memnun musun? Isınma sorunu falan oluyor mu?

Bu laptop arkadaşımda var hocam ben Abra serisi kullanıyordum yenilerde ASUS model bir laptop aldım. Genel olarak 17.3 inç performansı yüksek bir şey istiyorsan alabilirsin. Garanti yönündende seni üzmez. Ses kalitesi çok iyi değil onu söylüyüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı