Monster Tulpar T7 v20.5 alınır mı?

Dogubey46

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok fazla kararsız kaldım, özellikle HP arasında. Ama tercihimi Monster tarafında yapmak istiyorum. Bu model alınır mı?

Hocam kararımı intel işlemci yönünde olacak
Hocam arkadaşın attığı asus en iyi tercih olur tabi ki 17.3 inç ekran istemiyorsanız. 24 binlik 12500h rtx 3060 olan HP tavsiye ederim çünkü hem kaliteli marka sağlam yazılım ve teknik desteği ve uygun fiyat paranız yanınıza kalmış olur.

Hocam arkadaşın attığı asus en iyi tercih olur tabi ki 17.3 inç ekran istemiyorsanız. 24 binlik 12500h rtx 3060 olan HP tavsiye ederim çünkü hem kaliteli marka sağlam yazılım ve teknik desteği ve uygun fiyat paranız yanınıza kalmış olur.
Teşekkür ederim hocam hp de mux switch yok sanırım bir de ses konusunda sıkıntısı var diyorlar

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...a=HP+Store+Türkiye&url_src=and-product-detail bu model ile tulpar arasında kaldım

Son düzenleme:
Seste sıkıntı felan yok hocam başta kurarken driverı kurup yeniden başlatıcaksın çözülüyor windows 11 de. Hocam işte geç vakte geldiniz biraz çok pahalandı fiyatlar 1 ayda.

Hocam senin için en iyisi bu yeni düşmüş ucuz kaçırma derim.

Seste sıkıntı felan yok hocam başta kurarken driverı kurup yeniden başlatıcaksın çözülüyor windows 11 de. Hocam işte geç vakte geldiniz biraz çok pahalandı fiyatlar 1 ayda.

Satıcı konusunda takıntım var hocam en azından hp yazısını görmek isterim

Attığım model nasıl hocam

Geri
Yukarı