Monster Tulpar T7 v20.6.2 satıp masaüstü sistem alınır mı?

Emre010534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda bir tane Monster Tulpar T7 v20.6.2 bilgisayar aldım. Evde katlanır masam var. Ona koyup koltuğa oturup oynuyorum ama belim ağrıyor. Arkama yaslanamadığım için ben 38k ya almıştım. Kendi sitesinde şu an 44.5k trendyoldada 41k ya gördüm. Laptopu satıp aklımda sistem toplamak gibi bir fikir var. Siz ne diyorsunuz? Laptopu sattığım paraya monitör+ sistem+koltuk+masa olacak mantıklı olur mu?

Merhaba yakın zamanda bir tane Monster Tulpar T7 v20.6.2 bilgisayar aldım. Evde katlanır masam var. Ona koyup koltuğa oturup oynuyorum ama belim ağrıyor. Arkama yaslanamadığım için ben 38k ya almıştım. Kendi sitesinde şu an 44.5k trendyoldada 41k ya gördüm. Laptopu satıp aklımda sistem toplamak gibi bir fikir var. Siz ne diyorsunuz? Laptopu sattığım paraya monitör+ sistem+koltuk+masa olacak mantıklı olur mu?

36-37k civarına satsan cok iyi sistem dizersin.

Monitör 4500 , Koltuk 1000 , Masa 1000 ( Koltuk ve masa ucuz yollu ) 6500 TL böyle gidiyor. GAMING-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR birde bunu alsanız olur gibi (kaça satabilirsiniz bilmiyorum o laptop o paralı hak etmiyor benzer özellikler 33.000 TL'ye bulunuyor).

Yeni konular

Geri
Yukarı