Monster Tulpar T7 v20.8.2 darboğaz olur mu?

ülgenzade

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen7 6800h
Ekran Kartı: 3050ti
SSD: MTFDKBA512TFH-1BC1AABHA HPS0043
Anakart: HP-8A22 Sürüm: 19.72
Meslek
Lise Son Öğrenci
Arkadaşın bütçesine uygun ( Max42) laptop baktım ve fiyatının hakkını veren donanım olarak yegane bu laptop. Ama darboğaz olur mu ve tavsiye eder misiniz? Daha iyi ne vardır veya? Monster Tulpar T7 V20.8.2 Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşa ileteceğim, teşekkür ederim.

İlk attığınız bağlantıda ki HP dizüstünün 4070i kaç W bi' bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus 16'ların Intel 14. nesil olan modelleri hariç panelleri çok kötü durumda. Victus tercih edecekseniz Intel işlemcilere bakın çok iyi laptoplar ama bu fiyat bu panele verilmez.

Teşekkür ederim bilgi için.

HP Victus 16'ların Intel 14. nesil olan modelleri hariç panelleri çok kötü durumda. Victus tercih edecekseniz Intel işlemcilere bakın çok iyi laptoplar ama bu fiyat bu panele verilmez.
Victus sorunlarından haberdarım (Bende de Victus var). Lakin güzel cihazlar yani. Ben bende olandan şikayetçi değilim. Ekranı yeterli gayet. Sizin öneriniz ne olur?

Genel olarak kullanacağı alan oyun, programlama, video düzenleme gibi işlermiş. İntel daha iyi olur onun için bana kalırsa ama değişiyor işlemciye göre şimdi. Sende bilirsin.

Yok hocam ekranı yeterlidir zaten kötü degil ama bu fiyata seviyenin altı bence. Son nesil Intel'lerde bu sorun da giderildiği için onlara yönelin. Ben de yakın zamanda bir tane çekeceğim Victus. Memnun musunuz hangi modele sahipsiniz?
https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-r1044nt-9j246ea-14-nesil-intel-i7-14700hx-16gb-ram-512-gb-ssd-8gb-rtx4060-16-1-inc-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00005KZQ6S

Benim model HP Victus 16-E1001NT alalı 1 sene olacak. O zaman mevcut bütçeme göre bu yeterli idi bana. Rakip olarak ASUS vardı, planım o idi ama 1 2K kısıp anneme de eşya aldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı