Monster Tulpar T7 v20.8.2 darboğaz olur mu?

Hocam Intel 14. nesil Victus bence bu fiyata alınabilecek en iyi ürün. Ama şöyle bir şey de var.
Başka sitelerde 45kdan aşağıya göremedim fakat Pazarama'da sepette 36k diyor. Anlamadım.

Yok hocam ekranı yeterlidir zaten kötü degil ama bu fiyata seviyenin altı bence. Son nesil Intel'lerde bu sorun da giderildiği için onlara yönelin. Ben de yakın zamanda bir tane çekeceğim Victus. Memnun musunuz hangi modele sahipsiniz?

Bu kartın W değeri ne bu arada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam internette sitelere baktım fakat bir bilgiye ulaşamadım ama cihaz TV aynı laptopun i5 işlemcilisinin videosunu çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada detaylı oyun testleri yapıyor bir de 3 saatlik inceleme yayını var çok detaylı testlerini falan yapıyor. Orayı izleyerek daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Hocam internette sitelere baktım fakat bir bilgiye ulaşamadım ama cihaz TV aynı laptopun i5 işlemcilisinin videosunu çekmişti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada detaylı oyun testleri yapıyor bir de 3 saatlik inceleme yayını var çok detaylı testlerini falan yapıyor. Orayı izleyerek daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı