Monster Tulpar T7 V20 olması gerekenden daha ucuz

Capt. Price

Decapat
İnternette laptop fiyatlarını gezerken gözüme Monster Tulpar T7 V20 çarptı. RTX 3060, i7 10750h, 16 GB RAM'i vardı ve fiyatı 12.800 TL'di. Ondan sonra masaüstü bilgisayarlara baktım, en ucuz 13 bin TL'ye bulabildim. Bu fiyat laptop için aşırı ütopik değil mi? Yani benim bildiğim laptoplar, kendine denk masaüstü bilgisayarlardan daha pahalı olmaz mı? Bu fiyat gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette laptop fiyatlarını gezerken gözüme Monster Tulpar T7 V20 çarptı. RTX 3060, i7 10750h, 16 GB RAM'i vardı ve fiyatı 12.800 TL'di. Ondan sonra masaüstü bilgisayarlara baktım, en ucuz 13 bin TL'ye bulabildim. Bu fiyat laptop için aşırı ütopik değil mi? Yani benim bildiğim laptoplar, kendine denk masaüstü bilgisayarlardan daha pahalı olmaz mı? Bu fiyat gerçek mi?
"Kaliteli malzeme kullanılmıyor" cümlesindeki kalite şurada devreye giriyor: Plastik ağırlıklı bir bilgisayar. Biraz daha dikkat etmen gerekiyor masaya koyarken, kaldırırken vb.
-
Bu fiyata yüksek performans için bu malzeme kalitesinin hoşgörülebileceğini düşünüyorum. Monster kullanıcısıyım. Herhangi bir sorunum yok. Sorunu olanlar için de dileğim şudur ki umarım kısa sürede sorununuz çözülür.
- - -
Ayrıca araştırma yapman gerekir dostum bu model hakkında. Kronik sorunu var mı, genel memnuniyet nedir gibi. Biriktirdiğin bilgilerle de kendi sitelerinden Dijital Mağaza penceresini açıp çevrim içi destekle görüşmen, bu bilgileri onlara sunman ve cevap alman da önemli. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada kart 3060 değil 3060 Max performance.

Selamlar dostum bende monster tulpar kullanıyorum sürekli indirime giriyor yanlış görmemişsin 😊

İnternette laptop fiyatlarını gezerken gözüme Monster Tulpar T7 V20 çarptı. RTX 3060, i7 10750H, 16 GB RAM'i vardı ve fiyatı 12.800 TL'di. Ondan sonra masaüstü bilgisayarlara baktım, en ucuz 13 bin TL'ye bulabildim. Bu fiyat laptop için aşırı ütopik değil mi? Yani benim bildiğim laptoplar, kendine denk masaüstü bilgisayarlardan daha pahalı olmaz mı? Bu fiyat gerçek mi?

Dünyanın en ucuz 3060 laptopu ünvanına sahip kendisi, donanım hariç Kasa hakkındaki her şeyden kısılmış. Kasası kötüdür, hoparlörü bataryası gibi çevre bileşenleri en ucuzundan kullanılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı