Monster Tulpar T7 V21.8.1'de kronik sorun yaşayan var mı?

Bütçe
25000

Ahmetoyunbros

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktaki cihazı almak istiyorum ama bazı insanlar T7 V21.6'da sorun yaşadıkları için tereddüt ediyorum.
Aynı modelden bakın Tulpar ya da V21 olması önemli değil V21.8 kullanıp sorun yaşayan var mı?
Kasa ve anakart gıcırdıyormuş T7 V21.6'da sanırım.
Not: Kadıköy Monster şubesi benim için yürüme mesafesinde çok kolay gidip değiştirebilirim eğer genel bir kronik sorun yoksa ve sırf benim şansıma çıkarsa.
Not-2: Eğer 25.000TL bütçede önereceğiniz 2K 17.3" ekran ve 11800H/RTX 3070 140W laptop var ise lütfen onları da söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, başlıktaki cihazı almak istiyorum ama bazı insanlar T7 V21.6'da sorun yaşadıkları için tereddüt ediyorum.
Aynı modelden bakın Tulpar'ya da V21 olması önemli değil V21.8 kullanıp sorun yaşayan var mı?
Kasa ve anakart gıcırdıyormuş T7 V21.6'da sanırım.
Not: Kadıköy Monster şubesi benim için yürüme mesafesinde çok kolay gidip değiştirebilirim eğer genel bir kronik sorun yoksa ve sırf benim şansıma çıkarsa.
Not-2: Eğer 25.000TL bütçede önereceğiniz 2K 17.3" ekran ve 11800H/RTX 3070 140W laptop var ise lütfen onları da söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Fiyatını haketmiyor bence, ekran boyutu 15 inç olursa MSI GP66 bulabilirsiniz.

Maalesef hocam, MSI GE66 ve GP66 getirmiş sadece.
Zaten bunu bile alamıyorsunuz ona paranız yetmez demiş hrld🤣🤣
Maalesef hocam, MSI GE66 ve GP66 getirmiş sadece.
Teşekkürler, yardımınız için.
Evet hocam 3070 140W, MSI Center üzerinden OC imkanıda sunmakta. 3080 110W performansı yakalayabilirsiniz.
Hocam bazı videolar 130w diyor onlar farklı model mi?
Yani sizin linkteki 140w eminsin değil mi?
Yanlış anlama senden şüphelendiğim yok bu arada sadece emin olmak istiyorum.😅

Son düzenleme:
Zaten bunu bile alamıyorsunuz ona paranız yetmez demiş hrld🤣🤣

Olabilir hocam :D
Teşekkürler, yardımınız için.
Rica ederim:)
Hocam bazı videolar 130w diyor onlar farklı model mi?
Yani sizin linkteki 140w eminsin değil mi?
Yanlış anlama senden şüphelendiğim yok bu arada sadece emin olmak istiyorum.😅
Estağfurullah, buyrun 140w.

Yeni konular

Geri
Yukarı