Monster Tulpar T7 v25.1 3DMARK testleri

Selamlar dostlar,

Cumartesi günü 32 GB RAM Upgrade yaparak sipariş verdiğim bilgisayarım bugün elime ulaştı ve hemen testleri yaptım. Merak edenler ve almayı düşünenler için belki fikir olabilir (ölü piksel yok ama hafif ışık sızması var).

İş için aldım ve oyunlarla pek aram yok. Ama kolay erişebileceğim oyunları isterseniz indirip test edebilirim.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    172,8 KB · Görüntüleme: 329
  • 2.jpg
    2.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 291
  • 3.jpg
    3.jpg
    140,8 KB · Görüntüleme: 245
  • disk.JPG
    disk.JPG
    47,3 KB · Görüntüleme: 284
Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• cinebench23.JPG
    cinebench23.JPG
    198,7 KB · Görüntüleme: 163
Görseli ekledim.

Ekran görüntülerinde program isimleri yazıyor zaten. Ücretsiz kendi sitelerinden indirebilirsiniz.

Bir de Cinebench23 testi yapar mısınız? (multicore)

Benim cihazda bir sorun mu var acaba değerler çok düşük çıktı. Turbo fan ile çalıştırdım ilki 9023 ikinci 8783 çıktı. Neden olabilir bir fikriniz var mı? Bugüne kadar Cinebench yapmamamıştım nedense.

Cinebench-sonuç.jpg

Önemli edit: Arkadaşlar siz siz olun Cinebech'i yönetici olarak çalıştırın yoksa benim gibi madara olursunuz.

Yönetici olarak çalıştırmadığınız zaman 45Watt maksimum değer olarak kalıyor ve yukarıdaki sonucu alıyorsunuz. İşlemciniz 55-60 derecede dinleniyor.

Akıllı bir insan olarak yönetici olarak çalıştırırsanız. 98Watt değerlerine kadar çıkarak başlıyor 75Watt da stabilleşti. 95 derecede yıkarıda arkadaşlarında aldığı gibi 11.900-12.000 değerleri arasında sonuçlar veriyor.

Muhtemelen ufak bir undervolt ile çok daha iyi performans verecektir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı