Monster Tulpar T7 V25.1 klavye sorunu

cihan16

Hectopat
Başlıkta belirttiğim model laptopu kullanıyorum. Space tuşunda basarken yapışıyor gibi bir his vardı. Bende bir video izleyip tuşu söktüm fakat hata yaptım galiba ve tuş yerine geri düzgün oturmadı. Bu videoda gösterdiğim sorunu yaşıyorum nasıl çözebileceğimi bilen var mı? Çözemezsem teknik servise götüreceğim. Onlarla konuştum ve şöyle dediler. Eğer klavyenin boardına zarar geldiyse tüm klavye değişir sadece tuş ile alakalı ise stokta varsa tuş değişir dedi sizce bu hangi durum?

Başlıkta belirttiğim model laptopu kullanıyorum. Space tuşunda basarken yapışıyor gibi bir his vardı. Bende bir video izleyip tuşu söktüm fakat hata yaptım galiba ve tuş yerine geri düzgün oturmadı. Bu videoda gösterdiğim sorunu yaşıyorum nasıl çözebileceğimi bilen var mı? Çözemezsem teknik servise götüreceğim. Onlarla konuştum ve şöyle dediler. Eğer klavyenin boardına zarar geldiyse tüm klavye değişir sadece tuş ile alakalı ise stokta varsa tuş değişir dedi sizce bu hangi durum?
Abra A5 var bende de olmuştu, tuşun çentiklerini vs. tam oturtmaya çalışın servislik bir şey yok bence.

hocam ekrana yakın olan taraf oturuyor fakat diğer taraf kalkık duruyor. Bu resimde ki iki küçük demir ile alakalı olduğunu düşünüyorum birini takıyorum bu sefer diğerini takarken taktığım da çıkıyor dişten.
Evet dostum biraz uğraştırıyor bu, ama servislik bir şey yok merak etme tuşu oturttuğunda sorun çözülür. Bir de doğru taktığını düşünüyorsan ama oturmamışsa hafifçe bastırabilirsin sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı