Monster Tulpar v20.4 alınır mı?

Agrasyon

Centipat
Daha fazla  
Neredeyse bütün forumun bu fiyatlara tavsiye ettiği cihazı alanların yorumlarını almak için açtım konuyu. Bu fiyatlar bütçemi çok zorlayacak ama gerçekten özellikleri güzel bir cihaz. Sizce alınır mı?

24-26 bin arası bütçe için en uygun ve en performanslı cihaz. Soğutucu desteği ile kullandığın zaman cihaz hangi oyun olursa olsun CPU da 80-85 arası GPU da 75-78 arası sıcaklık değerleri ile çalışıyor cihaz hatta soğuk çalışıyor diye Kontrol merkezinden OC yapıp kullanıyorum ben. Kronik herhangi bir sorunu da yok cihazın.

24-26 bin arası bütçe için en uygun ve en performanslı cihaz. Soğutucu desteği ile kullandığın zaman cihaz hangi oyun olursa olsun CPU da 80-85 arası GPU da 75-78 arası sıcaklık değerleri ile çalışıyor cihaz hatta soğuk çalışıyor diye Kontrol merkezinden OC yapıp kullanıyorum ben. Kronik herhangi bir sorunu da yok cihazın.
Soğutucu destekli i7 11800h için 85 sıcak değil mi?

Soğutucu destekli i7 11800h için 85 sıcak değil mi?

Her soğutucu her makinede etkili olmayabiliyor. Soğutucu standın tasarımı ve laptopun emiş kanallarının yeri etkiliyor. Misal çok uzun yıllardır full alüminyum, ortada 20cm kocamadan fanı olan bir stand kullanıyorum. Dell olanda 10 dereceye yakın farkediyordu, Lenovoda 3-4, şuanki acerda ise gözükür bir fark yok. Tek büyük fanı yerine üst kısımda sağ ve solda iki fan olsa tam denk gelecek Acer'ın emiş kanallarına.

Kullandığım soğutucu bu. Sağ sol fanlar tam ızgaraların üzerine oturuyor ortada ki fan da anakartın ızgarasına denk geliyor aşağı sağ ve sol fanları iptal ettim ve gücü diğer 3 fana yönlendirdiği için daha hızlı dönüyorlar ve arkadaşın dediği gibi tam performansı böyle alıyorum soğutucudan.

Yeni konular

Geri
Yukarı