Monster Tulpar webcam bulanık gösteriyor

Noircigim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir bilgisayar aldım. Webcam çok bulanık gösteriyor. Bu yüzden eski kablolu webcam taktım. Eski bilgisayarımda bu webcam ile çok net görüntü elde edebiliyordum. Şu an yeni bilgisayarımda iki şekilde de bulanık. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Harici webcamin üstünde netleme yapmak için bir halka, teker vs. varsa oradan ayarlama yapmanız gerekiyor olabilir.

Bunu denedim yuvarlak odaklama yeri var ancak net bir görüntü elde edemedim

Modelini net bir sekilde yazar mısın?
Trax diye bir webcam ancak eski bilgisayarımda şu an bile net görüntü alabiliyorum. Şu anki bilgisayarda bir problem sanırım.

Bunu denedim yuvarlak odaklama yeri var ancak net bir görüntü elde edemedim

Trax diye bir webcam ancak eski bilgisayarımda şu an bile net görüntü alabiliyorum. Şu anki bilgisayarda bir problem sanırın
Bilgisayarın modelini yaz hocam.

Trax diye bir webcam ancak eski bilgisayarımda şu an bile net görüntü alabiliyorum. Şu anki bilgisayarda bir problem sanırım.
Webcam bulanık mı gösteriyor, kalitesiz mi gösteriyor? Bulanıksa kamerayla alakalıdır muhtemelen diye düşünüyorum, kalitesizse driverla ilgili falan olabilir o yüzden soruyorum.

Bilgisayarın modelini yaz hocam.
Tulpar T7 V20.7.2 17,3" oyun bilgisayarı.

Webcam bulanık mı gösteriyor, kalitesiz mi gösteriyor? Bulanıksa kamerayla alakalıdır muhtemelen diye düşünüyorum, kalitesizse driverla ilgili falan olabilir o yüzden soruyorum.
Driver güncellemesi yapmadım ama 1080p olması lazım, kalitesiz gibi duruyor. Nasıl güncelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver güncellemesi yapmadım ama 1080p olması lazım, kalitesiz gibi duruyor. Nasıl güncelleyebilirim?
Windows ayarlarında Windows Update diye bir seçenek olacak. Oradan güncellemeleri denetle kısmına basıp sürücülerin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarı yeni aldığınız için kullanmaya başlamadan önce bu dediğimi yaparak uygun sürücülerin kurulmasını sağlamanız gerekir.

Windows ayarlarında Windows Update diye bir seçenek olacak. Oradan güncellemeleri denetle kısmına basıp sürücülerin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Bilgisayarı yeni aldığınız için kullanmaya başlamadan önce bu dediğimi yaparak uygun sürücülerin kurulmasını sağlamanız gerekir.
Sürücüler güncel. Başka öneriniz var mı

Geri
Yukarı