Monster ücretsiz bakım hizmetini nasıl değerlendirirsiniz?

ersinalev

Femtopat
Daha fazla  
Mosnter notebook ömür boyu ücretsiz bakımı hakkında ne düşünüyorsunuz, yaptıran var mı, bilen var mı, almak konusunda avantajlı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanii yapıyorlar dış temizliğini çok beğeniyorum, bir tane bile parmak izi olmuyor. İç fenasal başarısız. Macunlarının kaliteli olduğunu İddia ediyorlar şahsi olarak benim Monster laptopumdada gram ısı değişimi olmuyor, forumdaki diğer arkadaşlarda da. Kendisi macun sürenler oldukca ısıda iyi yönde değişim olduğunu söylüyorlar. Macun dışında temizlikleri bence aşırı iyi cillop gibi yapıyorlar vallahi.

yanında çanta vs verıyor ya benı cezvediyor bır nebze bırde ömur boyu ucretsız bakım dıyor kararsız kaldım açıkcası bırde

bunu buldum ıkı arada bır deredeyım

yanında çanta vs verıyor ya benı cezvediyor bır nebze bırde ömur boyu ucretsız bakım dıyor kararsız kaldım açıkcası bırde

bunu buldum ıkı arada bır deredeyım
Hangi Monster modeli ile kıyaslıyorsunuz bilmiyorum ama genel olarak Monster önermem.

Şöyle bir sorunum vardı. Servise gönderdik.

Ürün onarılmış bir şekilde geldi, bir de temizlik yaptık dediler. İşlemci sıcaklığı önceden 70°C civarı iken şimdi 85'i zorluyor.

Temizlik yaptık derken sanırım macunu temizleyip gönderdiler.

Yanında çanta vs verıyor ya benı cezvediyor bır nebze bir de ömur boyu ücretsiz bakım dıyor kararsız kaldım açıkçası bir de

Bunu buldum ıkı arada bır deredeyım

Bende Abra 16.6.3 var kronik fan problemi dışında hiçbir sorunum yok. Ama Victus serisi bayağı güzel olduğu söyleniyor. Bence laptop için konu açın fenasal laptop kurtları var, güzel bir laptop önerirler. Monster'den yana tercihini kullanma bu fiyat bandında.

Geri
Yukarı