Monster ürün 1.5 ay sonra iade edilir mi?

Hocam siz dersinize çalışın, bana verebilirsiniz ihtiyacım var. İade almazlar.

Son düzenleme:
O kadar da para saydı ailem üstüne. Ben nasıl diyeyim sınavlarım leş derslerim kötü.

Kardesim en azindan durum tespiti yapmissin, seni kotu etkiledigini anlamissin. Eger kendine hakim olamiyorsan kapat, oyunlari sil ver babana veya annene kaldirsin yaza kadar.

Bak gercekten bagimli olmuyorsaniz oynayin ama bu oyun ve internet bagimliligi bildigin hastalik, klinik tedavisi var yani. bilgisayar sizi yonetmesin siz onu yonetin. Eminim biraz kararlilik gosterirsen, oyunlardan uzaklasirsan derslerin duzelir her sey yoluna girer.

Ne güzel memleket be al kullan geri ver kul hakkına girmek bu hem satıcının hem de senden sonraki sahibinin N11 de mağazam var böyle çok insanla karşılaştım 1 yıl sonra iade talebi açan vardı aklıma geldikçe sövüyorum.

Derslerime odaklanamadığım için laptopu iade etmek istiyorum geri alırlar mı sizce? Laptoptan bayağı memnundum ama artık oyun oynamayı bırakıyorum. Fiziksel hasarı vb yok.

Yasal prosedürlere göre iade alma zorunlulukları yok. Uzaktan satışlarda 14 gün keyfi iade hakkınız var. Yüzyüze satışlarda ise keyfi iade yok. Ancak üründe bir arıza var ise, indirim, değişim ya da para iadesi talep edebilirsiniz.
Yasal prosedür bir kenara dursun, firma özel olarak kendi kurallarını uyguluyorsa alır bunu öğrenmenin tek yolu da kendilerine sormak.

Geri
Yukarı