Monster'da sürekli aynı sorun olan cihaz iade edilir mi?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakin zamanda iade icin 3 defa ayni hatadan 2 kere degisimi yapilmis cihazi artik iade ediyorum. İlk 6 ay icerisinde bir yokus yaparlar mi acaba?

Eğer ki değişmediyse bir ürün aynı hatayı 3 veya daha fazla kez verdiğinde; üretici ürünü tamir/değişim yapmak yerine ücret iadesi yapabilir, ürün sahibi değişim talebi yerine iade talebinde bulunabilir.

Yani bu garanti ve iade koşullarında genelde şöyle yazar. Üretici soruna belirlenen süre içerisinde çözüm üretemezse ücret iadesi yapmakla yükümlüdür. Sorunun çözümü yoksa iade almaları gerekir.

Hocam 3 gidissi olacak isik sizmasi mentese fabrikasyon statik elektrik uyku modundayken yeni gobderiyor sorunlar bitmiyor. 2 kez degisti degissn bir şeyyok kanser sebebi.
Eğer ki değişmediyse bir ürün aynı hatayı 3 veya daha fazla kez verdiğinde; üretici ürünü tamir/değişim yapmak yerine ücret iadesi yapabilir, ürün sahibi değişim talebi yerine iade talebinde bulunabilir.

Zaten iki kere degidti hocam artik hastaya nester yaramiyor aspirinde alsa bir dert almasa bir dert.
İade alma hakkınız bulunuyor.

Artik bir zahmet hakikaten hocam.

Hocam 3 gidissi olacak isik sizmasi mentese fabrikasyon statik elektrik uyku modundayken yeni gobderiyor sorunlar bitmiyor. 2 kez degisti degissn bir şeyyok kanser sebebi.

Zaten iki kere degidti hocam artik hastaya nester yaramiyor aspirinde alsa bir dert almasa bir dert.
Aynı hatadan 3. gidişi olacağı için para iadesi isteme hakkınız sonuna kadar var.

Benim laptopta da panel sorunu var, paso değişiyor ama 2-3 ay sonra bozuluyor. Müşteri hizmetlerini aradım bana teknik servis uygun görürse değişim yapar dedi. Ben de gittim tüketici hakem heyetine verdim, bekliyorum hâlâ. Şuna bak ya 12Bin TL'ye laptop alıyoruz 2-3 ay da bir servise gitmek zorunda kalıyoruz, sanki çok normal. Sen de ara müşteri hizmetlerini yenisini vermezseler tüketici hakem heyetine ver.

Benim laptopta da panel sorunu var, paso değişiyor ama 2-3 ay sonra bozuluyor. Müşteri hizmetlerini aradım bana teknik servis uygun görürse değişim yapar dedi. Ben de gittim tüketici hakem heyetine verdim, bekliyorum hâlâ. Şuna bak ya 12bin TL'ye laptop alıyoruz 2-3 ay da bir servise gitmek zorunda kalıyoruz, sanki çok normal. Sen de ara müşteri hizmetlerini yenisini vermezseler tüketici hakem heyetine ver.

Hocam yenisini verdiler cihaz 2 kere degisti ayni sorunlar devam ediyor iade almam haktir cok sabrettim cok dayandim Monster cok vicdan azabi cektirdi bana öyle yokus yapmazlar umarim 3 kez gidiyor 1 olsa anlarim ama nester yok.

Monster monitor rezalet 2K 31.5 modelini almıştım ölü pixel mi dersin ışık süzmesi mi dersin her türlü sorunu vardı iade etmem 15 gün sürdü Hepsiburada'da kampanya var diye oradan almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı