Monster V22.1 alınır mı?

Hocam ben biraz kendi gereksinimlerime göre tercih ettim. Yani AAA oyunlar oynamak için. Ve bilgisayar bunu çok güzel bir şekilde karşılıyor. MUX switch olmaması eksi yanı. Zaten o da olsa şu an piyasayı çok rahat domine ederdi. Kısacası ben gayet memnunum iyi ki almışım diyorum.

Hocam ben biraz kendi gereksinimlerime göre tercih ettim. Yani AAA oyunlar oynamak için. Ve bilgisayar bunu çok güzel bir şekilde karşılıyor. MUX Switch olmaması eksi yanı. Zaten o da olsa şu an piyasayı çok rahat domine ederdi. Kısacası ben gayet memnunum iyi ki almışım diyorum.

Hocam ben de Monster notebook Tulpar almayı düşünüyorum ama çok fazla kötü yorum var. Ben oyun oynamak için almayacağım, yazılım ve siber güvenlik için alacağım ama yine de ısınmasından çok korkuyorum. Sence alınır mı? Dediğim gibi oyunla ilgim yok.
Hocam ben biraz kendi gereksinimlerime göre tercih ettim. Yani AAA oyunlar oynamak için. Ve bilgisayar bunu çok güzel bir şekilde karşılıyor. MUX switch olmaması eksi yanı. Zaten o da olsa şu an piyasayı çok rahat domine ederdi. Kısacası ben gayet memnunum iyi ki almışım diyorum.
Hocam, MUX Switch nedir?

Hocam ben de Monster notebook Tulpar almayı düşünüyorum ama çok fazla kötü yorum var. Ben oyun oynamak için almayacağım, yazılım ve siber güvenlik için alacağım ama yine de ısınmasından çok korkuyorum. Sence alınır mı? Dediğim gibi oyunla ilgim yok.

Hocam, MUX Switch nedir?
Hocam Asus bu sene soğutmaya öyle önem vermiş ki cidden harika bir iş çıkarmış. Şöyle örnek vereyim AC Origins 2K Ultra ayarlarda fanlar fullde CPU 78-83 GPU 74 derece. Bilgisayarın cidden çok güzel bir soğutması var. Ama belki sizin kullanımınız için Monster'ın da soğutması yeterlidir belki bilemiyorum. Konu açarsanız forumdaki arkadaşlar en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Hocam ASUS bu sene soğutmaya öyle önem vermiş ki cidden harika bir iş çıkarmış. Şöyle örnek vereyim AC Origins 2K Ultra ayarlarda fanlar Full'de CPU 78-83 GPU 74 derece. Bilgisayarın cidden çok güzel bir soğutması var. Ama belki sizin kullanımınız için Monster'ın da soğutması yeterlidir belki bilemiyorum. Konu açarsanız forumdaki arkadaşlar en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Teşekkürler hocam. Güle güle kullanın. ASUS'un güzel soğutmasını duymuştum

Yeni konular

Geri
Yukarı