Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Monster sadece kasa değil, genel olarak ekran, ısınma, performans vb. bir sürü sorun yaşatmaya başladı, inanılmaz kalitesiz ve laubali teknik servisini saymıyorum bile. Şikayetvar'da bir sürü şikayet oluşturulmuş. Monster eski Monster değil artık, ben de bir sürü sorun yaşamıştım direkt satma kararı almıştım.

Ben öncelikli olarak ASUS, Lenovo, HP ve Dell öneririm.
Ben de o problemleri çok fazla duydum.Şöyle ki sıkıntı çıkaran modelleri Abra olan modelleri yani CLEVO kasa kullananlar.Tulparlar TONGFANG kasa kullandığı için daha sorunsuz oluyorlarmış.@Ege Hanedar hocam daha iyi bilir.

Ben de o problemleri çok fazla duydum. Şöyle ki sıkıntı çıkaran modelleri Abra olan modelleri yani Clevo kasa kullananlar. Tulpar'lar tongfang kasa kullandığı için daha sorunsuz oluyorlarmış.@ege hanedar hocam daha iyi bilir.

Şu anda Tulpar kullanan bir arkadaşım Monster'ların en belalısı olan ölü piksel sorunuyla uğraşıyor. Şikayetvar'da da bu problemler diğer kasada çıkabilir dostum, Monster eskisi gibi kaliteli bir marka değil artık.

Monster kalitesi diye bir şey yok zaten, Monster sadece aldığı kasaya logo basıyor. Ölü piksel şans işi alacağın rogdada ölü piksel çıkabilir. Şu anki yeni Tulpar modelleri gayet iyi durumda F/P açıdan.

Monster kalitesi diye bir şey yok zaten, Monster sadece aldığı kasaya logo basıyor. Ölü piksel şans işi alacağın rogdada ölü piksel çıkabilir. Şu anki yeni Tulpar modelleri gayet iyi durumda F/P açıdan.

Demek ki logoyu bastıkları ürün kötü dostum, yine bir şey değişmedi. Çok üst modeller kaliteli, ancak F/P ürünleri bana göre kalitesiz, bunu fiyatı da sabit tutmak için aldıkları parçalar da etkiliyor ancak kimse diyemez ki Monster eski kalitesinde diye.

Şunu da ekleyeyim, en ucuz Tulpar 26k, o paraya daha güvenilir markalardan alışveriş yapılabilir, teknik servisi daha güçlü ve parça kalitesi daha iyi olan.

Demek ki logoyu bastıkları ürün kötü dostum, yine bir şey değişmedi. Çok üst modeller kaliteli, ancak F/P ürünleri bana göre kalitesiz, bunu fiyatı da sabit tutmak için aldıkları parçalar da etkiliyor ancak kimse diyemez ki Monster eski kalitesinde diye.

Eski kalitesi beni alakadar etmez, şu an iyi durumda mi sıkıntısız cihazları uygun fiyattan verebiliyor mu veriyor. 20.4 21.7 gibi modeller genel anlamda iyi ve kasasına kalitesiz denenebilecek kadar kötü değil, Clevo'lardan bahsetmiyorum fp olarak.

Şunu da ekleyeyim, en ucuz Tulpar 26k, o paraya daha güvenilir markalardan alışveriş yapılabilir, teknik servisi daha güçlü ve parça kalitesi daha iyi olan.

TR'de teknik servis olarak en mantıklı seçenek şu an Monster zaten, diğer markaların teknik servis anlamında pek de önemsediğini düşünmüyorum bile.

Eski kalitesi beni alakadar etmez, şu an iyi durumda mi sıkıntısız cihazları uygun fiyattan verebiliyor mu veriyor. 20.4 21.7 gibi modeller genel anlamda iyi ve kasasına kalitesiz denenebilecek kadar kötü değil, Clevo'lardan bahsetmiyorum fp olarak.
Seni neyin alakadar edip etmediği saçmalığı umurumda değil dostum, baştan söyleyeyim. 😁

Ben arkadaşa öneride bulundum, avukatıysan seni dinlesin alsın. Düşük fiyatlı ürünlerinde ki bariz kasa, ekran, ısınma ve performans sorunları bu kadar fazla olan bir firmadan ürün alacaksa onun kararı, önerimi yaptım alıp almamak ona kalmış.

Seni neyin alakadar edip etmediği saçmalığı umurumda değil dostum, baştan söyleyeyim. 😁

Ben arkadaşa öneride bulundum, avukatıysan seni dinlesin alsın. Düşük fiyatlı ürünlerinde ki bariz kasa, ekran, ısınma ve performans sorunları bu kadar fazla olan bir firmadan ürün alacaksa onun kararı, önerimi yaptım alıp almamak ona kalmış.

Senin fikirlerinde benim dusuncelerimi pek değiştirmiyor şu an zaten. Arkadaşın alacağı cihaz hakkında fikirlerini belirtiyorsun oda beni etiketlemis, bende ona göre cevabimi veriyorum.

Son düzenleme:

Hocam tüm görüşlerin için teşekkürler.
Senin fikirlerinde benim dusuncelerimi pek değiştirmiyor şu an zaten. Arkadaşın alacağı cihaz hakkında fikirleirni belirtiyorsun oda beni etiketlemis, bende ona göre cevabimi veriyorum.
Hocam sana da şükranlarımı sunuyorum iyi akşamlar.

Geri
Yukarı