Monster v25.1 düşük FPS

Hocam çok çok sağ olun cidden uğraştırdım sizi de kusura bakmayın. Panel gerçekten çok iyi özellikle çerçeveden kaynaklı sızma olmaması çok iyi. Ben sadece sol üstte çok çok hafif bir beyazlık görüyorum normal modda ama normalde görünüyor mu bilemedim. Sizi rahatsız etmediğine göre önemli bir şey değil veya hiç yok. Yarın şansımı deneyeceğim 240(büyük ihtimalle stokta yok) veya 300 Hz panel takılması konusunda. Sizden son ricam 300 Hz panel hakkında bir bilginiz var mı veya edinme şansınız var mı acaba sizinkiyle aynı marka olup olmadığına dair?

Ne demek forumlar böyle şeyler için var, panel hakkında pek bir bilgim yok ama sadece tahmin ediyorum. Sharp olması olası ufak bir overclock ile paneli 300 Hz çalıştırabilirler mutlaka. Tabii bu dediğim kesin bir bilgi değil. Direkt onlardan bilgi almak daha doğru olacaktır.

Ne demek forumlar böyle şeyler için var, panel hakkında pek bir bilgim yok ama sadece tahmin ediyorum. Sharp olması olası ufak bir overclock ile paneli 300 Hz çalıştırabilirler mutlaka. Tabii bu dediğim kesin bir bilgi değil. Direkt onlardan bilgi almak daha doğru olacaktır.

Tamamdır hocam çok sağ olun.

@XtremeUP hocam bir ricam olacaktı sizden. Bu panel değişiminizin servis kaydı var mı kağıt olarak. Varsa paylaşma şansınız var mı acaba?

Son düzenleme:
Hocam gecikme için kusura bakma, bulamadım kağıdı büyük ihtimalle atmışımdır.

Cihaz kullanılmış hocam. 1.6 TB veri yazılmış sözde 0 verilen cihaza. Ayrıca hasar da var. Şu an ne Şikayetvar ne de başka bir yerden ulaşabiliyorum firmaya. Çok sıkıntılı bir durum hakikaten. Monster gerçekten çok garip bir firma.

Geri
Yukarı