Monster v25.1 vs Legion 5

Lenovo sizi üzmez 165 Hz bir de ekranı bayağı iyi ve yine ekranı 15.6 inç. Ama mınster 17.3 inç. Monster'in 3060'ı 115W + 15W Boost ile ama Legion 5 direkt 130W diye biliyorum (hatam varsa uyarın lütfen) bence Lenovo. Hem de daha ucuz 15.500'e geliyor Monster ama Lenovo 14.000 1.500 TL kalıyor ona da monitör alırdım ben olsam Lenovo farede veriyor.
Hocam Monsterde +15W boost yapmak için ne yapmak gerekiyor aktif hale gelmesi için?

Bak benden sana bir tavsiye çocuk falan deyip kendini başkalarından üstün görme eğer çok akıllı biri isen kendin gibi insanların takıldığı bir yere git ben burada arkadaşa öneri yapıyorum katılmak zorunda değilsin insanların fikirlerine saygılı olmayı öğren yoksa bende size saygı duymam iyi geceler.

Hem v25.1 hem de Legion pro 5 i son 2 ayda kullandım, gerçi monster ı habire servise göndermekten pek kullanamadım, test ettiğim üzere Legion pro 5 daha sorunsuz+yazılım desteği mevcut. Bana göre Monster eksileri yazılım gp76 da kullandım aynı yazılım desteği yok ve sorunsuz ürün gelmesi biraz şans işi, artıları ekranı büyük, steelseries klavyede daha hoştu.

Hem v25.1 hem de Legion pro 5 i son 2 ayda kullandım, gerçi monster ı habire servise göndermekten pek kullanamadım, test ettiğim üzere Legion pro 5 daha sorunsuz+yazılım desteği mevcut. Bana göre Monster eksileri yazılım gp76 da kullandım aynı yazılım desteği yok ve sorunsuz ürün gelmesi biraz şans işi, artıları ekranı büyük, steelseries klavyede daha hoştu.
V25.1'mi servise yolluyordunuz?

Hocam Monster'de +15W Boost yapmak için ne yapmak gerekiyor aktif hale gelmesi için?

Hocam kendisi gerekirse devreye girer mesela RDR 2 oynuyorsunuz 1080p Full'de 2K yaptınız çözünürlüğü (atıyorum) orada 15W gerekirse devreye girmekte.

Geri
Yukarı