Monster v6.2'nin fan Fan Ses Sorunu

Proxy

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Amele
Gerçekten bu dili kullanmak istemiyordum ama 5 aydan bu yana monster v6.2 kullanıyorum ve ben böyle bir fan sesi hayatımda duymadım. Hani ses yüksek çıkabilir bu normaldir sonuçta bir gaming bilgisayar lakin ses hani bildiğiniz o rüzgar sesi gibi ne bilim pervane dönüş sesi gibi değil... Ses adeta içten yanmalı bir moturun takır tukur çıkardığı ses gibi gece 1-2 gibi açtığımda yurtta ki herkes uyanıyor... Ve oyunda oynamıyorum hani internette gezerken dahi böyle... Gerçekten hiç stabil çalışan bir notebook değil fiyat performans ürünüdür eyvallah ama bu fan adamı çıldırtır.. Sizce nedeni ne olabilir?.. Sorun sanırsam sadece bende de değil bir çok kişi bu sorundan rahatsız. Daha önce başına gelen varsa ve çözdüyse lütfen bilgilendirsin...

O bilgisayarın kronik problemi bu bence bende de böyleydi sessiz moda al conrol center dan güç seçeneklerinden işlemci gücünü düşür mesela yüzde 80 yada 70 yapabilirsin performans çok düşmez merak etme tüm bunlar da işe yaramazsa yine control center dan fan ayarlarını manuelde çalıştır mesela 60 dereceden önce çalışmasınlar. Bunları dene bi gene de rahatsız olursan monster ı ara . Geçmiş olsun :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı