Monster ve Casper önermeyin

Casper konusunda katılıyorum ancak etrafımda Monster kullanan çok var bir iki tanesi hariç sorun yaşayan görmedim kendim tecrübe etmediğim için bir şey diyemeyeceğim. Casper denince aklıma yaklaşık 10 sene önce bir forumda gördüğüm konu geliyor. Casper laptopu olan birisi laptop eridi diye başlık açmıştı :D fotoğrafını gördüğümde cidden şaşırdım çünkü Laptop'un ekran çerçevesi bildiğiniz klavyeye kadar kaymış durumdaydı o günden beri Casper'dan korkuyorum.

Ya varya bu arkadaş sürekli Monster'i kötülüyor ben kullandım sıkıntım yok.

Monster'ın termal sistemi sıkıntılı olmasa 6 ayda bir kullanıcılarını bakıma çağırır mıydı?

Bir de HP için ısınma sorunu var derler HP Gaming laptop kullanıyorum çift fan var ve metal kasa ekran altından hava tahliyesi sağlıyor ve aşırı sıcak bir hava geldiğini görmedim bu zamana kadar.

Bu markalar Çin'de ürettirip burada satıyorlar Çin mali işte tabiri caizse daha dandik kısa ömürlü malzemeler kullanıp fiyatı düşük tutmak kendini alınabilir kılmak amaç bunu tek bu yerlimsi markalar değil bazı Çin markaları da yapıyor kanmayın kanmayın kanmayın fiyatın düşük olmasına paranız yanmasın!

Mavi ekran hataları ile ürünlerin alakaları olduğunu sanmıyorum.
Alınan her 6 mavi ekrandan 4'ü donanımsal olmayan sorunlar oluyordur bence.

Casper laptop kullanan birisi olarak konuşuyorum, @enes.wtp o kadar haklı ki...

Su ana kadar o laptopu açarken tornavida bile kullanmadım, siz düşünün. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı