Monster ve Casper önermeyin

Mavi ekran hataları ile ürünlerin alakaları olduğunu sanmıyorum.
Alınan her 6 mavi ekrandan 4'ü donanımsal olmayan sorunlar oluyordur bence.

Casper laptop kullanan birisi olarak konuşuyorum, @enes.wtp o kadar haklı ki...

Su ana kadar o laptopu açarken tornavida bile kullanmadım, siz düşünün. :)

Adamlar uğraşmayalım diye yapmış hocam. Kötülemeyin(!)

Aslında son zamanlarda Monster Notebook'larda mavi ekran konusu artış göstermedi değil. Bilgisayarınıza nasıl baktığınız önemli mavi ekran konularında. Bilgisayarınıza doğru bakımları uygularsanız neden mavi ekran alasınız? Ben şahsen en son mavi ekran aldığımda RAM'lerden biri bozulmuştu o kadar. Onun dışında yok şu yazılımdan aldım yok bundan aldım gibi bir durumum söz konusu olmadı. Yani mavi ekran biraz da sisteme yaptığınız bakımlara bağlı denilebilir.

Game Garaj laptop sipariş eden ben:

unnamed.gif

Aslında son zamanlarda Monster Notebook'larda mavi ekran konusu artış göstermedi değil. Bilgisayarınıza nasıl baktığınız önemli mavi ekran konularında. Bilgisayarınıza doğru bakımları uygularsanız neden mavi ekran alasınız? Ben şahsen en son mavi ekran aldığımda RAM'lerden biri bozulmuştu o kadar. Onun dışında yok şu yazılımdan aldım yok bundan aldım gibi bir durumum söz konusu olmadı. Yani mavi ekran biraz da sisteme yaptığınız bakımlara bağlı denilebilir.
O biraz da Monster’ın verdiği sürücüler ile alakalı, son zamanda çok şikayet var.

Casper biraz daha kaliteli cihaz yapsa seveceğim, kendim de kullanıyorum ama fazla değil. Başka ucuza iyi özellikli laptop yok ne yapalım demi? :)

Kullanıyorum diye kızgın atmayın ha bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı