Monster vs ASUS

Acemilik yaptim biraz 13.400 TL görünce aldim hemen bir de milli markalara daha çok önemsedigim icin oda etken oldu vallahi bilmiyorum iade mi etsemki.

Onlar milli değil ki. Kasa falan gidip Clevo'ya da Tongfang'a logo bastırıyorlar.

Bu bütçede 1650 3050 almayın hazır varken 3060 alın derim. Acer Nitro'da pek kaliteli değil ama almayı düşündüğünüz laptop'ta kaliteli değil zaten.
Bu acer markasının gaming laptopları iyimi oluyor yoksa kötümü tanıdığınız da varsa falan görüşü nedir acaba iyimi kötümü

Bu acer markasının gaming laptopları iyimi oluyor yoksa kötümü tanıdığınız da varsa falan görüşü nedir acaba iyimi kötümü
Acer'ın 2019-2020 yılında çıkan modellerinde ısınma sorunları olduğunu biliyorum ama atılan modelde sıkıntı olduğunu sanmıyorum ayrıca cidden güzelmiş fiyatına göre, düşünülebilir. Kalan bütçeyle 8 gb ram daha ilave edilirse tadından yenmez.

Acer'ın 2019-2020 yılında çıkan modellerinde ısınma sorunları olduğunu biliyorum ama atılan modelde sıkıntı olduğunu sanmıyorum ayrıca cidden güzelmiş fiyatına göre, düşünülebilir. Kalan bütçeyle 8 gb ram daha ilave edilirse tadından yenmez.
Şimdi tanıdığınız veya siz kullandınız mı bu tür gaming laptop burası önemli

Geri
Yukarı