Monster vs Excalibur vs HP Pavilion

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
monster notebook Monster savunanlar şu yazıyor bir okusun da kaç tane var böyle şikayet, anakartları 2 yıl sonra patlıyor Monster'ların, ben de laptop alma aşamasındayım şu an exalibur en yakın alacagım laptop, forumda exalibur kullananların objektif incelemeleri var, burada hiç bilgisi olmadan sırf Casper diye eleyenler var şaka gibi :) , ASUS TUF serisinde de fan ızgaraları hatalı kapalı gibi çok video var yabancı kanallarda ondan vazgeçtim, HP hakkında çok bilgim yok açıkçası iyi mi kötü mü?

Aynı şekilde bende o kullanan arkadaşların yorumlarını okudum ve tatmin ediciydi fakat o kadar fazla ön yargı varki bende anlayamıyorum. HP konusunda emin olamıyorum Casper'ın özelleştirme seçeneği, ömür boyu bakım garantisi ve 7/24 WhatsApp iletişimi Excalibur'u benim gözümde bir tık daha öne taşıyor.

Seçmemiz gereken 3'lü de ben sadece Monster seçebilirim savunduğum yok yoksa. 2020 Acer ve HP Omen'leri hakkında iyi vs deniliyor. Onlar iyi olabilir ama Pavilion'un ne olduğunu biliyorum. Konu konu takip edip bana muhaletef olman creepy olmaya başladı.

Haklısın kaybedeceğini bile bile tartışmaya girmek aptallık olur. Başta kullandın mı yazmışsın kullandım ve dibimde kullanılıyor. HP Pavilion'a ısınmıyor diyen biri için başka bir şey yazmama gerek yok zaten hayat mücadelen zordur bir de ben zorlaştırmayayım.

Bak 2 laptop önümde. ikisinin de testini bizzat yapıp ona göre burada konuşuyorum.

1599326860184.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ev arkadaşımda var Pavilion Gaming 17. kullandım arkadaşım kendisi de kullanıyor. Aşırı pişman aldığına. Her laptopı kullanmış gibi yazmışsın nereden biliyorsun ekstra mı ısınıyor yoksa değil mi? Arkadaşım oyunu açtığı an PC 50 dereceyi görüyor. Yazıyor açıklıyor olmam bile saçma çünkü Google'a HP pa bile yazdığın zaman ısınma sorunu şikayeti çıkar karşına.
Bir laptopun 80-90 derece ile oyun oynatması gayet normal. Oyun açtığı an 50 derece sıcak olduğunu göstermez. Hatta iyi bile :D Sıvı soğutma hariç masaüstü bilgisayarlarda bile minimum 60 derece zaten. Siz ısındığını zannediyorsunuz ancak bunlar normal değerler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı