Monster vs Excalibur

Vivian_24

Centipat
Daha fazla  

Sizce hangisi daha tercih etmeye açık? Ve excaliburu alma imkanım çok yok o yüzden monsterı düşünüyorum. Sizce monster iyi mi?

Sizce hangisi daha tercih etmeye açık? Ve Excalibur'u alma imkanım çok yok o yüzden Monster'ı düşünüyorum. Sizce Monster iyi mi?

İkisi de kötü. Malzeme kalitesi ve soğutmaları leş gibi.

Sizce hangisi daha tercih etmeye açık? Ve excaliburu alma imkanım çok yok o yüzden monsterı düşünüyorum. Sizce monster iyi mi?
Hocam ikiside iyi bir marka değil (benim yaşadıklarıma göre) Casper da sadece aksesuar aldım. Laptop almadım. Ama laptoplarının da aynı kalitede olacağına eminim. O yüzden Casper önermem. Monster denemedim ama gömende var öven de var. Ama servis konusunda pek bir iyi yorum görmedim. Ama alacaksanız büyük ihtimalle Monster daha iyi olur. Ama kötüyse almam derseniz HP veya Lenovo öneririm.

Sizce hangisi daha tercih etmeye açık? Ve Excalibur'u alma imkanım çok yok o yüzden Monster'ı düşünüyorum. Sizce Monster iyi mi?

Lenovo veya Acer öneririm.

Marka olarak adlarını duyurmuşlara ama ikisi de alınmaz.

Geri
Yukarı