Monster vs Excalibur

Monster yine daha iyi Casper'a oranla. Servisi son derece iyi. Ömür boyu temizleme garantileri var, istenilen parçayı garanti olsa da olmasa da ücretsiz takıyorlar. Soğutma ve fan kalitesi kötü ekranları tartışılır. Monster yerine MSI, ASUS, Dell, Acer tercih etmek daha mantıklı olur. Lenovo soğutmada kendini düzeltti mi bilmiyorum fakat Y20 serisi 7700HQ'yu soğutamıyordu, 2-3 saatte 95 derecelere çıkıyordu. Sorunu yaşayan bayağı arkadaşım vardı hem kısa hem uzun vadede. Monster'ın soğutması bile daha iyi kalıyor Lenovo'nun giriş segmentinin yanında.

Soğutması kötü değil mi? Monster'ın soğutması o kadar berbat ki 90°c'lerde çalışmayan Monster problemlidir.

En fazla 10000 TL verebilirim ama daha az olursa çok güzel olur.

HP Victus 16-e0008nt 4H0S0EA Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bunlara bakabilirsiniz.

Bu ikisinin farkı HP 60 Hz ASUS ise 144Hz.
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...MIxozh8vOK8gIVj6Z3Ch0nywNPEAAYASAAEgLJWPD_BwE +8 GB RAM ile çok iyi olur. İstersen 9.4K ya da öneririm ama RAM ile 10k olur.

Hocam bence bu fiyata RTX 3050 almak daha mantıklı.

Abra A5 V15.5 kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır malzeme kalitesi biraz dandik diyebilirim alttaki fan deliklerinin olduğu kapağına bastırınca gacırdıryor, mesela bilgisayarı kaldırıyorum çıt çıt sesler geliyor malzeme kalitesi kötü diyebilirim ondan sonra soğutması fena değil bana göre ama yetersiz tabii ki onun dışında bazı kullanıcıların klavyesi soyuluyordu neyse ki bende öyle bir şey olmadı, umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı