Monster'a panel değişimi için istediğim zaman yollayabilir miyim?

491279

Hectopat
Arkadaşlar Selam,
Monster Abra bir laptopum var. Bu laptopta sol üstte bir ölü piksel var ama dikkatlice bakmazsanız görmeni oldukça zor ce sadece siyah ekran görünüyor.
Ben bu cihazı alalı 2 ay oldu Ben şu an kullandığım için servise göndermek istemiyorum garanti süreci içerisinde istediğim bir zaman gönderme ihtimalim var mı?

İlk 1 ay icerisinde gonderebiliyorsun, yoksa en az 5 tane olmasi lazim diye hatirliyorum. Aynisi bende de olmustu da gondermesen de olur. Zaten gelen urunde de ayni problem oluyor. 4 kere geldi urun hepsinde ayni sorun.

Ben anlamıyorum her şeyi konu açmak yerine telefonla sorulabilecek şeyler var. Bize sorsan ki sizce gönderiyim mi fikir sunalım. Burada bilen bilmeyende bir şey söyleyecek. Arayın Monster'ı sorun en doğru bilgiye ulaşın 3 dakikanızı almaz. Ben şimdi gönderiliyor dicem göndriceksin aa bi bakmışsın kabul olmuyor.

Çok zor görülebilecek bir noktada ise ve panelin ışık sızma oranı az veya hiç yok ise panel değişim riskine girmenizi önermem. Yeni takılan panelde ölü piksel olabileceği gibi ekstradan ışık sızması ile de canınızı sıkabilir.

Ben anlamıyorum her şeyi konu açmak yerine telefonla sorulabilecek şeyler var. Bize sorsan ki sizce gönderiyim mi fikir sunalım. Burada bilen bilmeyende bir şey söyleyecek. Arayın Monster'ı sorun en doğru bilgiye ulaşın 3 dakikanızı almaz. Ben şimdi gönderiliyor dicem göndriceksin aa bi bakmışsın kabul olmuyor.
Pardon hocam haklısınız özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı