Monster'a tek gitsem önem gösterirler mi?

Rifmon

Hectopat
3 haftaya bilgisayarım fazla ısındığı için monstera gideceğim ve ailemin işleri yoğun sizce ben tek gitsem veya arkadaşlarla gitsem önemserler mi? Veya bakmadan geçiştirip alın hazır falan derler mi? Yaşım 16 17e gireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma derken ne kadar kadar çıkıyor benimki 60 derecede çalışırken bu çok normal çünkü.

Şimdi görüyorum 99 nasıl görüyor PC'ye format atmalısınız kurduğunuz programlardan dolayı olabilir cidden laptoplar 50-60'ta seyirmesi lazım Casper'da 99 görmedim Valorant'ta Max 80 gördüm.

AIDA64 ile Full benchmark yapınca 0 laptop bile 90 derece üstüne çıkabiliyor. Eski Intel işlemcili laptoplarda bu durum bayağı normal karşılanıyor. 105 Dereceye kadar yolu var. İsterseniz AIDA64 ile stress testi deneyin sizde kaça çıkıyor bakın.

AIDA64 ile Full benchmark yapınca 0 laptop bile 90 derece üstüne çıkabiliyor. Eski Intel işlemcili laptoplarda bu durum bayağı normal karşılanıyor. 105 dereceye kadar yolu var. İsterseniz AIDA64 ile stress testi deneyin sizde kaça çıkıyor bakın.

AIDA64 var bende kurmuştum elvette RTX açıp 99 dereceyi gördüğüm oldu Roblox'da.

Burada bir inceleme yapmıştım. Bu incelemedeki 10. nesil Intel i7 işlemci benchmarkta 98 dereceye çıkıyor. Bu değerler oyun oynarkende aynı şekilde işlemci yüküne girdiğinde 98 dereceye çıkabilir.

İlgilenirler biraz sert ve ciddi konuşursanız ama hoşgörülü olmayın suistimal ederler.

Bu zamana kadar müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışan bir yer neyi suistimal etmeye çalışsın? Hem bu davranış çalışana olan saygısızlık değil mi?

Bu zamana kadar müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışan bir yer neyi suistimal etmeye çalışsın? Hem bu davranış çalışana olan saygısızlık değil mi?
Demek istediğim saygısızlık değil. Daha önce bilgisayar servislerinde bu başıma geldi naif biri olduğum için çok dikkate alınmadım hemen göndermeye çalıştılar. Ben de genelleme yaparak birazcık gözünün açık olduğunu belli etmesi gerektiğini demek istedim.

Demek istediğim saygısızlık değil. Daha önce bilgisayar servislerinde bu başıma geldi naif biri olduğum için çok dikkate alınmadım hemen göndermeye çalıştılar. Ben de genelleme yaparak birazcık gözünün açık olduğunu belli etmesi gerektiğini demek istedim.

Genelde diğer servisler dediğiniz gibi sorunlu maalesef ama Monster müşteri memnuniyetine bayağı önem veriyor. Bu sebeple Monster'da bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Abi kurtulamazsam ne olur adamlar verdiklerinde gene ısnıısırsa @atar1993

Isınma sorunu cihazın kendi üretiminden kaynaklı bir durumsa yapabileceğin bir şey yok. Eğer ki üretim kaynaklı bir sorun yoksa zaten bakım sonrası sıcaklık değerleri aşağı düşecektir. Kullandığınız işlemci 10. nesil ve daha öncesi bir işlemciyse ısı konusunda çok ciddi bir düşüş beklemeyin. Benchmarkta 95 dereceyi bulsa %10 throttle olsa yeterli. AIDA64'te stress testi başlatıp 20 dakikalık test durumunu ekran görüntüsü atabilir misin? Isınma sorunu ne kadar ciddi boyutta görelim.

Isınma sorunu cihazın kendi üretiminden kaynaklı bir durumsa yapabileceğin bir şey yok. Eğer ki üretim kaynaklı bir sorun yoksa zaten bakım sonrası sıcaklık değerleri aşağı düşecektir. Kullandığınız işlemci 10. nesil ve daha öncesi bir işlemciyse ısı konusunda çok ciddi bir düşüş beklemeyin. Benchmarkta 95 dereceyi bulsa %10 throttle olsa yeterli. AIDA64'te stress testi başlatıp 20 dakikalık test durumunu ekran görüntüsü atabilir misin? Isınma sorunu ne kadar ciddi boyutta görelim.

Abi Prime 95 de 5 dakikada 99 görmüştü ve kapattım hemen. abi bana yardım edermisin

Geri
Yukarı